Social

Au venit probele de sânge. Ce drog a consumat tânăra care a condus nebunește prin centrul Clujului

  



 

Tânăra de 19 ani care a făcut ravagii duminică seara prin Cluj-Napoca, la volanul unui autoturism care a rămas fără cauciuc la o roată, era drogată, conform probelor de sânge. 

 

Poliția Cluj confirmă faptul că în urma probelor de sânge s-a stabilit că persoana care s-a aflat la volanul autoturismului consuma canabis. Ea a fost operată la un umăr și va fi transferată la un spital de specialitate pentru un consult psihiatric.  

 

Potrivit unor surse, tânăra s-a certat cu familia și a urcat în mașină intenționând să se sinucidă. Acest lucru l-a spus chiar din clipa în care a coborât din mașină. 

 

Din modul în care s-a comportat la volan nu rezultă că ar fi vrut să se sinucidă, pentru că a făcut tot posibilul pentru a evita o coliziune care i-ar fi putut pune capăt zilelor. Tânăra a lovit mai multe autoturisme în timpul cursei nebune din Florești și până pe Calea Turzii. Mașina a rămas fără un cauciuc, dar acest lucru nu a oprit-o. 

 

Ea este acum cercetată penal.



 

Video: Facebook / Ncn

4-10-2017, 14:46
94 vizualizări
13 comentarii
ben6-10-2017, 14:10
in loc de cucuruz in Floresti mai nou se cultiva canabis ???
georgian5-10-2017, 18:17
Unde-s aia cu legalizarea??? Drogul marihuana este unul extrem de periculos!!!
veselica5-10-2017, 0:26
Fata a vrut sa joace GTA for real!!
LuLu Cl uj 4-10-2017, 22:17
mda CANABIS ??? dar masina a cui este ? ,,vinitura in flocesti ??? of tinerete nabuna !!!
marco4-10-2017, 19:08
si uite cu o duma dintr.asta scapa de parnaie. ca ii nebunatica fatuca.
Carlos4-10-2017, 18:38
Conduce extrem de bine pentru o drogata fara permis. Cu siguranta nu e la prima isprava doar ca acum a facut-o lata !
exe4-10-2017, 17:33
Saracuta, are si ea probleme adolescentine. Rog sa nu fie judecata prea aspru. Sa incercam s-o intelegem si pe ea...

:)))
eu4-10-2017, 18:20
Daca era cu BMW, toti sareau ca arsi =)) asa-i exe?
exe4-10-2017, 18:50
@eu:
Intelege-i si pe ei. Au creierele spalate. De unde nu-i.....nu ai ce sa ceri !

::)))
primaru'5-10-2017, 13:44
aia cu BMW baga sare :)))))
0076-10-2017, 2:05
Cam binisor se descurca fata,pt o persoana fara carnet!
Marius7-10-2017, 7:31
Puscarie pe viata ! Putea sa ti omare familia o drogata imputita ca asta , antidrog nu face nimik sa i lege si pe ceilalti !! Drogatii dracului, pericol public !! Viniturile aste se afirma la noi in oras si pun stapanire pe parcari si cresc chiriile din cauza viniturilor , o familie cu , copii care munceste in orasul nostru nu si permite sa plateasca chiria din cauza gunoailor de vinituri !!!
spike20-10-2017, 1:36
da ma ,ca dupa ce ne au furat oamenii care ne conduc iti mai pui problema ca putea sa te omoare
Te omoara statul in scurt timp, ori prin taxe, ori prin distrugerea legislatiei economice, nemaiputand face nimic, ori prin prostia lor,si minciunile lor, suparand cateva tari, iar in caz de razboi , noi cu cine sunteeeeeeeeeeeeem?>
Cu gaura din covrig