Social

Accident spectaculos în jud. Cluj! Mercedes răsturnat după ce a lovit o mașina parcată

  



 

Un șofer a reușit să se răstoarne în centrul orașului Dej, pe o stradă unde se circulă foarte încet. 

 

Accidentul s-a petrecut sâmbătă dimineața în jurul orei 9.00, pe strada Avram Iancu din Dej. Soferul, un bărbat în vârstă de 27 de ani, din Dej, care circula cu un autoturism marca Mercedes dinspre centru spre Dealul Florilor, la un moment dat a acroșat un autoturism BMW parcat pe marginea drumului, în care se aflau mai mulți tineri și s-a rasturnat. Tinerii din mașina oprită au ieșit confuzi și s-au îndepărtat rapid, speriați de cele ce se întâmplă, intrucat din vehiculul răsturnat ieșea fum și s-au temut de o explozie, scrie Gherla Info.

 

Mercedesul s-a răsturnat cu roțile în sus, pe mijlocul drumului. Nimeni nu a fost rănit. Șoferul Mercedesului a refuzat să facî textul cu aparatul etilotest și s-a ales cu dosar penal.



coral1_1_1.jpg
15-7-2018, 13:49
235 vizualizări
10 comentarii
Calin16-7-2018, 10:37
POPOR DANCILA !
adeneul17-7-2018, 8:27
Astia din Cluj sunt niste tarani. Zilnic se dau in spectacol.
Razvan15-7-2018, 23:16
Gherla sau Dej ? Hotarati-va ! :)
Cluj=prostie15-7-2018, 23:03
A ajuns clujul piticului sinonimul PROSTIEI umane. Numai aici se pot intampla zilnic astfel de scene in trafic.
gicu16-7-2018, 11:15
urla cat vrei, la cat este de iubit domnul primar, in urmatorii 10 ani cel putin va fi ales cu majoritate de 80% lejer pt alte mandate, asa ca bateti gura degeaba daca n-ai ce face
Cluj15-7-2018, 19:51
ba ce ziaristi.a-ti terminat 8 clase cred ca.masina sa rasturnat in gherla si mai jos scrie in dej=))))))))))) apucativa de alceva
dan15-7-2018, 20:05
Dar tu Cluj, puti de idiot ce esti,dupa ce ca semnele de punctuatie le pui anapoda, incepi cu litera mica, nu inchei o propozitie cum ar trebui.
"dej"
"apucativa"
"gherla"
"sa"
Mare prost esti!
Doru15-7-2018, 22:00
"ati" nu a-ti terminat 8 clase , tu ai terminat-o pe a doua?
Xzibit15-7-2018, 19:48
" a refuzat să facî textul cu aparatul etilotest" Ba esti prost? Macar va pasa de ce sloboz scrieti in stirile astea?
Criculae15-7-2018, 15:10
Coca lari.