Social

Accident pe un drum din Cluj! O mașină plină cu alcool în portbagaj s-a făcut scrum FOTO/VIDEO

  




Un accident rutier grav a avut loc, în urmă cu puțină vreme, pe drumul dintre Poieni și Bologa.

În accident au fost implicate două autovehicule, o dubiță și o Dacia Logan.

Conform martorilor de la fața locului, autoturismul ar fi avut sticle cu alcool în portbagaj, iar în urma impactului mașina a luat foc.

La fața locului s-au deplasat echipaje ale pompierilor, care au intervenit cu autospeciale de stingere.

Vom reveni cu amănunte...


-----------------------

 

UPDATE


În jurul orei 13.45, un bărbat de 26 de ani, din Turda, în timp ce conducea un autoturism pe direcția Oradea - Cluj, pe DN1 E60, a fost oprit regulamentar de către lucrători de la Drumurile Naționale, care efectuau lucrări de igienizare. În acel moment, un autoturism care îl succeda a intrat în coliziune cu acesta, provocându-i incendierea”, a declarat purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj.


Accidentul S-a soldat doar cu pagube materiale.



 

coral1_1_1.jpg
19-10-2017, 14:45
25 vizualizări
4 comentarii
ASD19-10-2017, 16:29
Ce dovada mai clara vreti...??!!

BOC.......demisiaaa..!!!
@asd19-10-2017, 17:16
esti spalat rau pe creier, da-ti foc
@ASD19-10-2017, 21:57
Știu ăștia de la crima organizata de tine, esti sub influența LSD-ului ?
Prost ce esti!
de la munte20-10-2017, 6:22
Ce are Boc cu jinarsul omului? Va legati de cel mai bun Primar al Romaniei si dintre cei mai buni edili ai planetei Tera, ca de era gasita civilizatie in Calea Lactee era si acolo in frunce. La cate o facut pentru Cluj ar trebui sa aiba monument mai mare ca a lui Avram .