Social

Accident pe Calea Mănăștur, surprins LIVE de un șofer - VIDEO

  
  



 

Trei autoturisme au fost implicate într-un grav accident de circulație produs miercuri, 21 decembrie, pe Calea Mănăștur, la intersecția cu strada Câmpului.

 

Un șofer a virat de pe Calea Mănăștur pentru a intra pe o alee dintre blocuri, dar a fost lovit în plin de un șofer care venea de pe strada Câmpului.

 

Tot traficul a fost blocat. Impactul poate fi văzut la minutul 0.24.



coral1_1_1.jpg
23-12-2016, 17:33
76 vizualizări
15 comentarii
Mihai24-12-2016, 11:19
"Nevinovatu" sigur nu mergea cu maxim 50km/h
alo politia si primaria23-12-2016, 20:40
....ati facut 3 benzi pe Dorobantilor in jos de la Biblioteca.....este criminal si trebuie sa ai tupeu mare sa faci de pe Progresului stinga.
o porcarie23-12-2016, 22:19
da ... e o porcarie cu cele 3 benzi, am vazut mai multe masini parcate langa banda unica, cu oglinzile retrovizoare agatate. In plus, datorita masinilor parcate pana in marginea aleilor de pe partea dreapta pe banda catre oras, cei care ies de pe alei au toate sansele sa fie loviti de cei care vin pe banda unica incadrata de stalpisori
Gigi24-12-2016, 2:14
Pe banda unica trece o mașină la 5 minute. Dacă nu ești capabil sa ieși din parcare stai acasă. Sunt satul de șoferii ăstia de kaufland.
giji24-12-2016, 9:17
Gigi, tu sigur ai vreu benbeu tunat si cu basii in potbagaj, esti de aia ce baga benzina de 10 lei sa-l vada satul. Bai prostie umana, oamenii trebuie sa circule in siguranta, priceput-ai schizo?
@Gigi25-12-2016, 14:21
ma idiotule nu este vb de a iesi din parcare.....tu ai inteles altceva retardatule de sofer profesionist in toate
358523-12-2016, 18:53
Poți vira la stânga acolo? Uau.
Mihai24-12-2016, 11:16
DA
462625-12-2016, 10:18
normal ca poti dar rsti sa iti zdrobesti masina si sa ramai pieton(in cel mai bun caz)
tttt23-12-2016, 18:32
Linie "intrerupta" la 10m de intersectie pentru ca tiganii de acolo sa poata intra la blocuri. Ce sa le ceri bre, nici Politia Rutiera si nici Primaria Cluj nu stiu legislatie rutiere. Ei doar vopsesc cum ii taie capu'!

Idem cu linia intrerupta pe Calea Turzii la urcare, cat de idioti poti sa fie unii de la Primarie...
Mama ta imi mai rosteste numele in somn?23-12-2016, 20:07
Sa ne s*** p.u.l.a tuturor celor ce viram acolo stanga, si tu si mama ta si fratele/sora ta, fiica-ta/fiu-to. Caine ai????? Sa ne linga in anus si el
Sofer23-12-2016, 20:22
Nu trebuie sa ti-o suga nimeni, numai sa faci stanga acolo sa te dezmembreze unu ca pe ala din film, poate iti revii, prostule!
Ma gore24-12-2016, 14:42
Bai,ala care tot injuri. Am drum in Mongolia,te duc ?FRUSTRATULE
Paul23-12-2016, 17:51
Tot orașul este o zonă cu risc ridicat de accidente. Pardon, risc ridicat de prostie...
sofer23-12-2016, 20:01
Corect domnule, am inteles-o pe aia cu studentii,putoi teribilisti, garajele nu parkinguri, spitale cu pacienti, strazi inguste, linia CTP, s.a.m.d. Dar nu pot pricepe in ruptul capului de ce nu face ceva, de exemplu in zona Hipermarketurilor, in speta Kaufland, impreuna cu acesta o sistematizare prin pasaj supra ori sub, la fel la Iulius,Auchan * Real, INTERZICEREA IN TOT CLUJUL A VIRAJELOR LA STANGA IN ZONA GIRATORIILOR, Lombului, Luceafarului, Venus, Sarmisegetuza, Godeanu, etc, Refacerea totala a intersectie de la primarie unde nici dracu nu stie cum se circula si unde zilnic sunt tamponari, la fel si porcaria de la finante, unde toti care au oblig.dreapta o iau inainte iar cel ce s-a incadrat corect e blocat sau risca sa se tamponeze. . Nici nu ma mira ca unii atunci cand iasa din balamuc ii dau blana. Apoi Politia Rutiera sa fie la treaba si sa rupa-n amenzi pe madministratorii drumului, strazi cu marcaje lipsa sau refacute dar fostul marcaj nu e sters si de multe ori e mai vizibil ca cel nou. Dar degeaba, din pacate va trebui sa ne mancam nervi si sanatatea inca multa vreme. Bine ca se plimba ca un coi intr-o caldare prin capitale si nu da si el o geana la cum draq au facut aia. Dar mai bine tac ca e sarbatoare.