Social

Accident pe Autostrada Transilvania! I-a ”crăpat” mașina și a intrat în parapet

  



 

Un șofer a produs un accident grav de circulație, sâmbătă după-amiaza, pe Autostrada Trasilvania. 

 

Un conducător auto care circula pe A3, dinspre Cluj-Napoca spre Turda, a avut o defecțiune tehnică, a ieșit de pe drum și a lovit parapetul care mărginea sensul său de mers. A fost rănit grav pasagerul din autoturism”, a spus purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj, Simona Vîrci.

 

Șoferul autoturismului și pasagerul rănit sunt originari din Huedin

 

Foto: Arhivă

coral1_1_1.jpg
27-4-2014, 11:57
13 vizualizări
5 comentarii
jon27-4-2014, 18:13
The best articol!
:))) and the best car :))
calin27-4-2014, 15:37
my fiat is fantastic:))
Razvan28-4-2014, 6:30
Face cat cele doua cuvinte : Fanta si Stic(k).
Asta se intampla cand oricine isi cumpara masina. Daca nu prevezi buget de intretinere, nu-ti lua masina, sau nu lua una scumpa.
Aici cred ca e prima varianta ... "ii bagi benzina si mere".
@calin28-4-2014, 9:53
Daca ai casca ochii, poate ai observa ca sub poza scrie ''foto arhiva'' asa ca mai usurel cu comentariile. ...si apropos, nu sunt fan al marcii in cauza!
maria27-4-2014, 13:20
"Șoferul din bărbatul rănit sunt originari din Huedin. " sa muriti voi ca asa este si ca nu aveam de-aface cu doi raniti =))))))))))) hai de "ziaristi"