Social

Accident pe 21 Decembrie 1989. Doi motocicliști au REUȘIT să se lovească unul de altul - VIDEO

  
  



 

Un motociclist a fost rănit într-un accident de circulație care s-a produs pe Bulevardul 21 Decembrie 1989.

 

Un motociclist care circula dinspre Mărăști spre Centru ar fi intrat pe roșu la semafor și a fost lovit un alt motociclist care venea dinspre strada Petofi Sandor spre 21 Decembrie 1989. În urma impactului, motociclistul care circula pe 21 Decembrie 1989 a fost rănit și dus la UPU. Acesta are 23 de ani și este din Ceanu Mare”, a precizat purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj, Carmen Jucan.

 

coral1_1_1.jpg
18-5-2017, 15:18
114 vizualizări
44 comentarii
Tobosarul19-5-2017, 9:01
DONATORII la PUTE....RE!
napuca19-5-2017, 2:21
Numai in BOK NAPOKA se intampla astfel de imbecilitati . De cand au bocii acces la motociclete cand ei pasteau gastele pe sant ?????
Mircea19-5-2017, 14:13
Ce treaba are Boc cu stirea asta? Te bagi in seama ... La tine in sat se lovesc saretele cand pleaca de la crasma!
:))))))))19-5-2017, 14:54
saretele :)))))
Felix Dobocan19-5-2017, 22:36
"napuca" este unul dintre cei care lucrează la strategia de imagine pentru Emil Boc. Misiunea lui este să-l atace atât de prostește pe domnul primar încât, în fața unui astfel de atac, orice cititor să se simtă solidar cu Emil Boc. Metoda e destul de veche...
O prostie cum e cea scrisă de "napuca" poate fi scrisă doar de cineva care VREA să scrie o prostie...
Bocila20-5-2017, 10:20
Jos clopu' domnu' Felix! Cand am crezut ca nu mai exista oameni cu judecata. Ce e mai grav e ca acesti coechiperi de campanie, preiau nik name-uri si posteaza exact ce spuneti. Si prinde domnule, ca oamenii n-au de unde sa stie. Sa fiu sincer si eu ma rad de multe ori la cat copy paste au comenturile mele si cu adaugari neroade, agramate intentionat, acei indivizi sper ca sunt platiti bine, nu-i usor sa ai atata rabdare, timp, ambitie. Iar daca o fac din covingere si moca e bine si asa, probabil asta e telul lor in viata.
Auleu18-5-2017, 23:49
Totusi eu stiam ca parca la Caracal s-o rasturnat carul
cu Prosti...
napuca19-5-2017, 2:24
Aia cu Caracalul este folclor cu oltenii , dar la BOK NAPOKA este realitate pura .
vasile19-5-2017, 9:30
@napuca mai du-te-n plm de imbecil. nu iti place clujul? pai du-te in alta parte. nu te tine nimeni legat aici. frustrat imbecil ce esti
Iopn19-5-2017, 16:43
@napuca.... mars acasa in moldova imputitura
exe18-5-2017, 23:01
Concernul BMW produce si motociclete. Ca sa se bucure si neuronu' spalatilor pe creiere de legende cu bavareze ar fi bine ca motociclistul vinovat sa fi condus o marca de genu', zic ...!!

:::))):::)))))))))
ha ha 18-5-2017, 23:19
banve motociclet nu s-a auzit esti spalat pe creer
ha ha18-5-2017, 23:22
deci razi de tine ca esti spalat pe creer bmw nusi raceste motoarele cu aer fraere cat de prost poti ca sa fi
Primaru'18-5-2017, 23:23
Nu se bucura nimeni ca le rasurnati ca prostii bah creierule.
S-ar bucura daca voi maimutele cu bmw ati invata macar sa semnalizati.
Ar fi un pas in evolutia primatelor.
ha ha 18-5-2017, 23:24
mai esti aici raspunde
@ primaru18-5-2017, 23:26
esti Pensionaru' ?
@ primaru18-5-2017, 23:29
alo esti Pensionaru' ?
primaru'19-5-2017, 10:27
Tu poti sa-mi spui Tati. :)
Napoca LATINA18-5-2017, 21:56
E nevoie pe lumea asta si de donatori de organe.
@ suzuki Oral18-5-2017, 21:26
?????????????????????????????????

????????????????????????????????????????
suzuki aral18-5-2017, 21:57
ai sam-i bag pla deci da un print screan grtoiule dc nu prcepi c am zis cnsteste pe parteneri de trfk kum s kuvine k t simti cu msk pe cciula nu ai rspkt pt noi deacea te comporti asa k mlteanu hai k nu am tmp pt tn
Unu'19-5-2017, 0:01
Ce saracie ai scris mai sus ca eu nu pot sa descifrez mare lucru? Chiar asa rau deviem de la limba Romana?
:=)))))19-5-2017, 0:22
Ii spune sa dea print screen :=))))))))
TotEu19-5-2017, 8:39
F.u.t pe ma-ta-n gura analfabetule! Asa se scrie frumos si inteligibil mai pu.to.i infect cu o mama prostituata pe Calea Turzii!
uLu Cluj 18-5-2017, 19:52
Numai 2 Pacat !!! MS ,,,WIN alt GUNOI !!!! Deh a inceput sezonul GUNOAIELOR de DONATORI ???? ZIUA si MOTARDUL !!!!
Ofticat rau19-5-2017, 10:49
Luasi-ar mata' motor....
sofer moto18-5-2017, 18:12
Noi cand vom fii respectati in trafic? Cand veti invata ca trebuie sa ne respectati?!! #respect!
-18-5-2017, 18:41
Cand iti schimbi cetatenia!
RESPECT18-5-2017, 18:59
RESPECT !!!!
Alex18-5-2017, 19:37
Cand nu o sa mai depasiti coloane pe dreapta, cand nu o sa mai depasit in general pe dreapta, o sa va respectam cand nu o sa mai circulati cu 150 prin oras si cand no sa mai imi apareti in oglinda in ultima clipa si o sa va respectam atuci cand si voi o sa respectati ceilalti participanti la trafic si atunci cand o sa respectati regulile elementare de circulatie!!!
io18-5-2017, 20:01
imi place... 2 motociclist fac accident si al 3-lea intreaba cand o sa fie respectati si ei...

io stau si ma intreb cine is ei???

:)))
suzuki aral18-5-2017, 21:19
RESPECT!!!!!
bula18-5-2017, 17:45
asa se intampla cand taranul nu mana caruta ci altceva.
suzuki aral18-5-2017, 21:12
bn bn cctule dc parintele tau fratele tau sau poate k copii tai va fii pe moto in curind pe viitor zimi dc tot asa te vei purta sau ve-i avea rspkt an gtii mtii
Blabla18-5-2017, 16:53
Acu sa sara motociclistii! Soferii de ce nu respecta pe cei pe 2 roti! Cu " atentie la motociclisti" !
SiMaiBlaBla18-5-2017, 17:43
Până una alta ai sărit tu primul, fiind în vârful piramidei de "săritori". Cate cazuri de genul asta știi? Termenul de excepție îți sună cunoscut? Ai urcat vreodată pe motocicleta? Dacă nu, stai cuminte în bancă!
kkk18-5-2017, 16:50
Doi berbeci :))))))))
un sofer18-5-2017, 16:00
Patru politisti stau la povesti in mijlocul bulevardului, in timp ce colegii lor de la Criminalistica se descurca, cum pot, sa faca masuratorile la locul accidentului fara sa fie loviti de masini.

Bravo Politia!
>>>>>18-5-2017, 16:13
Si care e problema ta? Duci lipsa de importanta?
primaru'18-5-2017, 16:20
Nu...problema lui era ca aia 4 politisti stateau si nu-si ajutau colegii.
Cred ca asta era.
@>>>>18-5-2017, 16:35
Ati pus mana de la mana toata sectia sa scrieti comentariul?
primaru'18-5-2017, 16:56
:) Stai ma nu-l speria , ca asta e ala ce stie sa intre pe net.
@un sofer18-5-2017, 19:45
Cam asta ai priceput din accident!? Trist.... Restul coment-urilor like :)))
un sofer19-5-2017, 8:56
Hai sa va explic:

Cand se intampla un accident rutier, ma astept ca Politia sa isi faca treaba, respectiv sa dirijeze traficul pentru a preveni alte incidente/accidente.
In cazul de fata, respectivii agenti stateau degeaba. Inteleg sa nu le pese de soferi, dar macar pe colegii lor puteau sa-i ajute.
Despre accident nu am ce comenta pentru ca nu am vazut cum s-a intamplat. Si daca nu stiu, nu zic. Sunt oricum destui experti pe aici