Social

Accident mortal pe Autostrada Transilvania! Tânăr de 32 de ani, ucis de inconștiența unui șofer. Detalii HALUCINANTE

  



 

Un accident de circulație s-a produs pe Autostrada Transilvania, pe sensul de mers spre Turda.

 

Conform ISU Cluj, accidentul s-a produs la kilometrul 33, pe sensul Gilău - Turda. Este posibil ca accidentul să se fi soldat cu o victimă, anunță ISU Cluj.

--------------------

UPDATE 

 

Conform martorilor, a fost o coliziune între trei autoturisme și o persoană a decedat, un tânăr de 32 de ani, care conducea un Opel Agila.

 

Pe banda de urgență era oprit un autovehicul cu număr de înmatriculare din Ungaria, deoarece șoferul a avut unele probleme de sănătate. A venit pe banda de rulare un autovehicul care tracta un cilindru compresor mic, care s-a oprit în dreptul șoferului din Ungaria, pentru a vedea ce s-a întâmplat.

 

În acel moment, autoturismul care circula în spate a intrat în platfoma de tractare, s-a dat peste cap și a fost lovit de un al treilea autoturism”, precizează Poliția, la locul accidentului.

 

Polițiștii susțin că vina i-ar aparține șoferului care a oprit pe autostradă pentru a se interesa de starea conducătorului auto din mașina cu numere de Ungaria

coral1_1_1.jpg
4-8-2014, 12:10
14 vizualizări
6 comentarii
PROSTALAU CU PLATFORMA7-8-2014, 10:19
IDIOT DE SOFER CURIOS> BOMBALAULE, TRAGE PE DREAPTA DACA VREI SA AJUTI, PROSTALAULE
cucu5-8-2014, 21:14
oare cand o sa aveti niste jurnalisti care sa va scrie articolele?
d4-8-2014, 20:50
De vina e ala care a oprit sa vada ce probleme are cel stationat pe banda de urgenta. NU AI VOIE SA OPRESTi PE AUTOSTRADA! E ca si cum ai trece pe rosu. In acest caz ca a avut loc un accident faci si puscarie!
ubulescu5-8-2014, 13:50
da, ma.... daca ma-ta facea infarct si reusea sa iasa pe banda de urgenta....era normal sa plece tati d'acolo si s'o lase sa moara?
Ase'i, ma???
Gicu4-8-2014, 17:57
E varza editorul...habar nu are pe ce lume traieste. Cred ca era cu gandul la meciul de seara dintre U si dinamu
asd4-8-2014, 17:51
Pai soferul carei masini a murit pana la urma ? Banuiesc ca cel care s-a lovit de masina care tracta compresorul pe banda de rulare dar na, cine stie ! D-le autor , atentie la cum puneti un text in pagina ca nu prea se intelege ce scrieti !