Social

Accident mortal la Cluj-Napoca. O fetiță de aproape 2 ani a murit

  





Un accident rutier grav, soldat cu moartea unei fetițe, a avut loc, luni, pe strada Eugen Ionesco, din Cluj-Napoca.

Conform oamenilor legii, în jurul orei 10:50, un conducător auto, în vârstă de 49 de ani, din Cluj-Napoca, în timp ce conducea o autoutilitară pe strada Eugen Ionesco, din Cluj-Napoca, a surprins pe carosabil o fetiţă de un an şi opt luni pe care a accidentat-o grav.

În urma accidentului, fetiţa a decedat.

Poliţiştii continuă cercetările pentru stabilirea împrejurărilor exacte în care s-a produs accidentul şi luarea măsurilor legale.

coral1_1_1.jpg
13-3-2018, 15:05
86 vizualizări
8 comentarii
Emil Bob13-3-2018, 17:14
dik o murit
jon13-3-2018, 15:20
deci ce conducia ?dece nu se spune ? ca daca nu e bambe nu conteaza omoru.
aidplm13-3-2018, 15:26
conducia?! CONDUCIA?!?!? Du-te, ba, inapoi in munti! Scoate cablul de internet! Nu ai dreptul la asa ceva.
@aidplm13-3-2018, 16:02
Ai un IQ prea mic ca realizezi ca omul vorbeste la misto ::)))
Burdujel13-3-2018, 18:12
Nu cred ca vorbeste la misto. BMW e masina de tigani, asti nu prea stiu sa scrie.
Ciprian13-3-2018, 21:09
Esti un taran Burdujelu vieții. Masina de țigani? ?? Esti mai fraier decât prevede legea!!
Cokalar13-3-2018, 21:24
De manelisti suna mai cool?!
burducoaie14-3-2018, 9:43
BURDUCWAE cred ca singurul bou de aci esti tu!