Image 1 of 2

Social

Accident lângă Lidl, pe Varianta Zorilor Mănăștur. Al doilea accident a avut loc pe sensul de coborâre - FOTO

  
  



 

Două accidente de circulație s-au produs aproape simultan pe Variana Zorilor - Mănăștur, miercuri seara, în jurul orei 18.30.

 

Unul dintre accidente s-a produs pe sensul de coborâre, mai jos de trecerea de pietoni semaforizată, din zona spălătoriei auto.

 

Al doilea accident a avut loc pe sensul de urcare, în zona Lidl. Conform martorilor, două BMW -uri s-au ciocnit.

 

Lidl Cluj funcționează cu TUPEU pe Frunzișului. Emil Boc: Au primit AMENDĂ. Nu avem ce face mai mult

 

O femeie de 25 de ani din Florești, în timp ce conducea pe strada Frunzișului spre cartierul Zorilor, pe fondul neadaptării vitezei la condițiile de drum, într-o curbă la dreapta a derapat și a pătruns pe sensul opus de mers unde a intrat în coliziune cu un autoturism condus regulamentar de un bărbat de 40 de ani din Cluj-Napoca. Accidentul s-a soldat cu rănirea ușoară a șoferului, care a fost dus la UPU 1 Cluj-Napoca. Valoarea pagubelor a fost estimată la 10.000 de lei”, a declarat Carmen Jucan, purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj.

 

Foto: Paul Rus

coral1_1_1.jpg
4-1-2017, 23:30
98 vizualizări
13 comentarii
soferiu8-1-2017, 5:50
Incetiniti cat de mult in curba Lidl, vor exista clienti care vor frana brusc sa intre in magazin, poate si de pe banda de langa ax. La fel si imediat la iesire unde trebuia sa se faca o banda de asteptare la iesire, nu direct , daca ai viteza si iasa un neatent e gata necazul. Primaria sa-i puna pe Lidl sa regandeasca intrarea si iesirea, pe banii lor altfel o sa fie jale.
lulu cluj5-1-2017, 9:55
Cate vinituri ,,,si ,, ??? care ai cupara MASA masina si TAC-su carnet sau invers !!! NU este bai ! Selectia naturala NU tine cont ca-i boschetar sau KAKAT de bani >>de-a gata !!!! URA alti la rand !!!!
Voi chiar sunteți idioți5-1-2017, 2:32
Mă ziariști de 2 lei unde vedeți BMW-uri ? A fost un Renault și un Fiat în accidentul de față.
alex5-1-2017, 16:16
Hai ma, pai daca scrii bmw ai raiting mai mare ca intra spalatii pe creiere sa citeasca :)
observator5-1-2017, 16:46
Exe, tu intrebi si tot tu raspunzi cu un alt nume. Ti-ai gasit o noua indeletnicire, mai multe comentarii sub diferite nume? Dupa tiparul gandirii si al exprimarii in scris se observa ca esti una si aceeasi persoana. Din pacate pt. tine cam astea iti sunt limitele, undeva in sfera mediocritatii
observator5-1-2017, 16:56
Exe, dute ba la munca si nu mai parazita! Tu ai comentarii la stiri la ora 2 jumate noaptea.Te trezesti dupa amiaza si iti raspunzi singur. Degradant!
alex5-1-2017, 18:46
Observatorule daca tot il urmaresti toata ziua pe exe sub diferite nume ca un obsedat pe idolul lui...cere-i un autograf poate iti da daca tot esti fanu' lui..... number one :))
Ich4-1-2017, 23:37
Nu va pierdeti timpul citind prima parte...treceti direct la ultimele randuri...e cu bmw-uri!
mos ion roata4-1-2017, 23:55
In ambele BMW-uri la volan se afla exe sub influenta etnobotanicelor
Dinu5-1-2017, 0:07
Exe asta sufera de tulburare de personalitate multipla?
mbw5-1-2017, 6:08
Nu, are un complex de puta mica- masina tare. Dar masina e tare veche, consuma mult si de multe ori sta in geamul garsonierei conf.4, o admira si refuleaza, postand visuri, puta mare, pilkoti desavarsiti, diverse.
@mbw5-1-2017, 11:58
Ma tu i-ai supt putza lui exe daca sti cum o are :))) cum te dai tu de gol :))
centurista5-1-2017, 17:46
Da, ai dreptate, asa am facut si mi-o si furat banii si tigarile, bricheta din poseta, dar cand sa fuga i so gatat benzina si lo prins pestele meu. A zis ca nu avea bani de benzina, de aia o fugit. .