Image 1 of 3

Social

Accident la Negreni, județul Cluj! Un TIR a făcut praf un autoturism - FOTO

  



 

Un accident soldat cu un rănit s-a produs vineri dimineața, pe raza localității Negreni.

 

La data de 10 august a.c., in jurul orei 06:15, pe DN1 E60, in zona localitatii Negreni a avut loc un accident rutier in care au fost implicate trei autovehicule soldat cu ranirea unei persoane.

 

Conform primelor informatii  un barbat de 63 de ani, in timp ce conducea un autoturism dinspre Huedin, inspre Oradea, ar fi patruns pe contrasens, unde a intrat in coloziune cu un autocamion. In urma impactului autoturismul a fost proiectat intr-un alt autocamion.

 

Accidentul s-a soldat cu ranirea conducatorului autoturismului care a fost transportat la unitatea medicala pentru a i se acorda ingrijiri.

 

In cauza continua cercrtarile pentru stabilirea imprejurarilor in care s-a produs accidentul. Incepand cu ora 07:40 se circula alternativ, pe un sens. Incepand cu ora 11:40 a fost reluat traficul pe ambele sensuri”, a precizat purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj.

 

coral nou_1.png
11-8-2017, 14:31
175 vizualizări
11 comentarii
ALICIANA CASTELO12-8-2017, 14:35
Buna ziua,
Sunt doamna Aliciana Castelo o împrumutator privat de împrumut care ofera împrumuturi pentru oportunita?i de via?a. Ave?i nevoie de un împrumut de urgen?a pentru lichidarea datoriilor sau ave?i nevoie de un împrumut de capital pentru a va îmbunata?i afacerea? A?i fost refuzat de catre banci ?i alte agen?ii financiare? Ave?i nevoie de un împrumut de consolidare sau de credit ipotecar? Nu cauta?i mai departe, deoarece suntem aici pentru toate problemele dvs. financiare. Împrumutam fonduri persoanelor care au nevoie de asisten?a financiara, care au un credit rau sau au nevoie de bani pentru a plati facturi, sa investeasca în afaceri la o rata de 2%. Vreau sa folosesc acest mediu pentru a informa publicul larg ca oferim asisten?a ?i beneficiar fiabil ?i ca vom fi dispu?i sa va oferim un împrumut.

Trimite?i-ne un e-mail la: (alicianacastelo@gmail.com)
coman dan14-8-2017, 3:33
sigur ca da , c-am cu cat m-ati putea imprumuta , o suma maxima ?
Dan Manastur12-8-2017, 8:31
Titlul e complet aiurea,din acesta reiese ca TIR-ul ar fi de vina;"a facut praf",cind colo,ce sa vezi ,a fost tocmai invers.mai corect ar fi fost"un pensionar senil si-a facut praf masina intr-un TIR".
ITP11-8-2017, 22:12
E Mitsubishi Carisma, nu e BMW.
update14-8-2017, 10:44
Acuma nu mai e nici unul: e fier vechi :)
Cj11-8-2017, 16:59
Pare ca sa fie un bamweu negru de ghiolban... rumin intors de la lucru din Spania.Bine ia facut
Razvan11-8-2017, 18:35
Vw pasat
Razvan11-8-2017, 18:37
Scuze, se pare ca ii bmw.
Ovidiu12-8-2017, 12:58
vai de capul vostru, se vede de la o posta ca e un mitsubishi, dar nah, ce sa faci daca nu prea iesi in lume
nae11-8-2017, 15:40
ziarist11 lui peste...

Daca v-as da titlul asta "Un TIR a făcut praf un autoturism" si va intreb cine e de vina ce o sa-mi raspundeti?

Daca ati fi informat corect "Un autoturism a provocat un accident in care doua TIR-uri au suferit avarii grave" nu era mai de bun simt?
Kkk11-8-2017, 18:36
Capsunar=sofer de kkt....ziarist de kkt...site de kkt...totul miroase urat...