banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg
Image 1 of 2

Social

Accident la ieșire din Huedin, lângă palatele romilor - FOTO

  



 

Un accident de circulație soldat cu trei victime s-a produs vineri, 12 octombrie, la ieșire din Huedin, în zona palatelor romilor. 

 

Conform primelor informații, un autoturism a pătruns pe contrasens și s-a lovit cu un TIR. Traficul este blocat în ambele sensuri.

 

În autoturismul care a pătruns pe contrasens se afla un bărbat, la volan, o pasageră, pe scaunul din dreapta, și doi copii de 4 și 14 ani, pe scaunele din spate. Autoturismul se deplasa dinspre Oradea spre Cluj-Napoca, iar șoferul a făcut o depășire hazardată.

 

Șoferul și pasagera au fost răniți grav, iar cei doi copii ușor. 

-----------------------

UPDATE (16.50)

 

Circulația a fost reluată pe sensul Oradea Cluj.

 

------------------

UPDATE (17:05)

 

Traficul a fost reluat pe ambele sensuri.

coral1_1_1.jpg
12-10-2018, 15:55
3805 vizualizări
22 comentarii
da bule cho mui14-10-2018, 12:18
palate ??? RUSINEA EUROPEI !!! constructii infecte, fara autorizatie !
ISZTOYKA LAJOS14-10-2018, 9:27
No tovav muro car ane ciro mui. Ce romi domnule??? Romul este bautura preferata a piraților. Noi suntem Ț. Î. G. A. N. I, rom esti tu cu ma-ta.
gigi14-10-2018, 8:35
In zona aceea sunt palatele t.i.g.a.n.i.l.o.r. , nu ale romilor !!!!!!!!!!!
lkw13-10-2018, 20:08
PACAT DE TIR !!! CA DE GUNOAIE ???
...13-10-2018, 13:22
macar de ar muri soferu vinovat
kurios13-10-2018, 7:17
Ce-or cauta mereu prin santuri acesti clujeni fraieri?
@kurios13-10-2018, 14:50
Li se trage de cand erau mici si ieseau la pascut cu gastile pe santul colectivului.
Jozsef Vig12-10-2018, 21:13
Va rog nu publicati stiri care nu sunt adevarate. Nu este vorba de o depasire. Stiu pt ca am fost chiar in spatele lui cand s-a intamplat accidentul. Mai nimic nu este adevarat din ce ati scris in aceast articol. Putin respect.
Lookie13-10-2018, 9:24
Pai spune versiunea ta, chiar suntem curiosi. Scrii ca nu este adevarat dar iti este lene sa dai cateva detalii!
Aaaa13-10-2018, 20:51
Dl Jozef cum pot lua legătura cu dvs
.multumesc
Jozsef Vig13-10-2018, 22:07
Facebook
Jozsef Vig13-10-2018, 22:29
D-le Lookie. Nu ma cunosti ca sa imi spui lenes. Eu nu am vreme toata ziua sa stau pe net sa imi bat joc de oameni vinovati sau chiar nevinovati(vezi comentarii mai jos si mai sus).Eu nu sunt in postura sa condamn pe oricine. Toti avem dreptul la parerile noastre.Doresc doar sa apar aceasta familie batuta de soarta. Nu a fost vorba de o depasire cum s-a scris si asta m-a deranjat cel mai tare, ca nu au informarii oficiale, reale. Verziunea mea nu cred ca va conta. Nu sunt ziarist.
clj14-10-2018, 10:21
Jos palaria! un cu totul alt aluat! tot respectul pentru comentariul tau!
Alexander Alex14-10-2018, 15:15
Nu știu care i profilul dvs...îmi arată prea multe la fel. Fb meu este " Alexander Alex, am un Trex verde la avatardaca ati putea sa mi dați request pe messenger .multumesc
Jozsef Vig14-10-2018, 21:11
Din UK?
Jozsef Vig14-10-2018, 21:47
Avatarul-ul meu este tot cu verde. Natura cu o Dacie galbena.
dafto bule ando car12-10-2018, 20:51
In fata casei lui lantzisor sau a lui trandafir?
exe 12-10-2018, 20:00
Ma, ala ce-o intrat pe contrasens trebuia sa fie BMW nu Audi ::)))
Bopa12-10-2018, 20:54
Unde vezi tu Audi. E bmv toata ziua.
nu12-10-2018, 17:34
Un idiot avand in vedere ca era cu copii in masina . Am observat ca cei din BH fac concurenta , nu stiu cui dar merg cu viteza extrema peste tot , ii doare la baston ca e localitate, ca e curba ei da-i cu viteza . Acum vreo 2 ani a fost unul de BH ce isi luase fata si o colega de la meditatii, stii nacazu unde s-o grabit dar cert e ca a distrus 2 familii .
Antonescu12-10-2018, 16:53
Palate "tziganeshti". Nu sunt romi, sunt tzigani, o rasa inferioara.
kkk12-10-2018, 18:39
Si tu tot tzigan esti, da-te-n gura ma-tii!