Social

Accident la coborâre de pe podul IRA. Autobuzul s-a oprit într-o mașină la semafor - VIDEO

  



 

Carosabilul umez le dă bătăi de cap șoferilor care nu sunt atenți la trafic. Un autobuz Fany s-a oprit într-un autoturism care staționa la semafor. 

 

Accidentul s-a produc la coborâre de pe podul IRA, la intersecție cu strada Branului. Șoferul autoturismului era oprit la semafor, dar autobuzul Fany a frânat prea târziu.

 

Autoturismul a fost avariat în urma impactului, iar o persoană s-a lovit la cap, fiind mai mult speriată, conform agentului de poliție. 

 

 

22-1-2018, 17:13
4857 vizualizări
5 comentarii
hmmm22-1-2018, 20:15
Zilnic avem proba ca cei mai prosti soferi sunt cei ai piticului cosas. In nici un judet nu se intampa atatea evenimente rutiere.
Bogu23-1-2018, 0:35
Asa este. Boc, amantul mamei tale, era la volanul autobuzului.
Boga23-1-2018, 6:35
Ce cretin de Bogu. piticania nu poate conduce asa ceva ca nu ajunge la pedale, prostule.
Bigu23-1-2018, 9:32
Boga, mananci rahat? Busul e tunat, e pe masura lui! Pedale inaltate, parbriz marit, cutie de viteze cu comenzi vocale, habar nu ai!
sofer22-1-2018, 17:50
Multi vin lansati pe banda 2 iar cand vad ca e stop ori cei de acolo stau spre stanga forteaza sa intre pe banda 1. Nu odata mi-a taiat calea, noroc ca am fost atent. Iar daca ma uit cu atentie, nu bag mana-n foc ca nu asa a facut si Opelul.