You need flash player 11 or greater.

Get Adobe Flash player

Social

Accident în Piața Avram Iancu! Nerespectarea distanței în trafic face victime - FOTO / VIDEO

  
  




Un accident rutier, sodat cu persoane rănite, a avut loc, marți dimineață, în centrul municipiului Cluj-Napoca.

Accidentul a avut loc în Piața Avram Iancu, lângă Catedrala Mitropolitană.

Din primele informații, se pare că este vorba despre nerespectarea distanței regulamentare. O femeie a fost rănită și dusă la UPU Cluj.

Vom reveni cu poziția IPJ Cluj...

 

-----------------------------------------------------

 

UPDATE

 

Poliția a fost sesizată la ora 09.53, privind un accident rutier în care au fost implicate trei autovehicule. Din primele cercetări este vorba despre nerespectarea distanței regulamentare. Primul autoturism a frânat, iar celelalte două, aflate în spatele acestuia, au intrat în coliziune față spate”, a declarat purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj.

 

Accidentul s-a soldat cu rănirea conducătorului auto din cel de-al treilea autoturism, un bărbat din Cluj-Napoca.

 

Oamenii legii au început cercetările pentru a stabili cu exactitate circumstanțele în care a avut loc accidentul.

coral1_1_1.jpg
10-1-2017, 10:31
92 vizualizări
16 comentarii
Boc își bate joc11-1-2017, 12:30
piticania nu a aspirat asfaltul. altfel nu se tamponau. huoooo demisiaaaa!
Boc chir ca isi bate joc POC POC!15-1-2017, 0:28
De te tarai tu scumpule cu burtica ta de crocodil pe caldaram se topea toata bruma de omat si prindeau anvelope ca briciu pe parul pubian. Asa ca hai la Bucale cu tine ca poate asa ajungi avocat al poporului cu burta ta de crocodil de Nil!
hopaa11-1-2017, 9:44
era mazga chiar si la -17 sau a dat primarul cu ceva praf de mers ? :)))
exe10-1-2017, 22:06
Ala care a filmat e probabil vreunul dintre spalatii pe creiere de legende cu masini BMW. Din cele trei marci implicate fix BMW-ul, ultimul din lantul de trei trebuia filmat ca da cel mai bine ca stire. Spalatii pe creiere, consumatorii de can-can-uri ca bavareze asta consuma...

::))):::))))))
exe esti prost?10-1-2017, 22:33
Pai mai prostule, daca in incident au fost implicate 3 masini care s-au tamponat pt. nerespectarea distantei, nu cel de la coada i-a lovit pe ceilalti doi din fata? Gandirea ta de pitecantrop poate sustine ca toti se deplasau cu spatele si de fapt cel din coada a fost victima. Jalnic esti!
gigel10-1-2017, 21:47
Faptul ca in dreapta paginii mai exista inca un sondaj unde suntem intrebati cu cine votam in decembrie, imi confirma inca o data ce site penibil de stiri e asta...
Eeexeee!10-1-2017, 13:53
...unde PLM esti.
Aaaaa, la spital?
Sanatate maxima... la cap, retardatule!
klauss10-1-2017, 14:09
bine acuma, stii foarte bine ca exe nu intra sa comenteze accidentele cu bmw-uri. El vaneaza numai articolele unde sunt implicate celelalte zeci de marci de masini, adica mai putin de jumate din totalul de accidente. Important e sa aiba gura mare, nu conteaza ca vorbeste prostii...
alexutu10-1-2017, 14:38
da voi unde sunteti le celalalt articol cu poarta doborata unde nu e bmw de vina ?? vorbiti de exe da voi cum sunteti unde sunteti la art ala ? accidente fac toate marcile doar ca unii vad numa bmw -urile, adica voi spalatii pe creiere vb lui exe ....care are dreptate
:)10-1-2017, 14:57
@alexutu ai dreptate... dar problema e cu exe, nu cu masinile. Ala are probleme la masarda.
observator10-1-2017, 20:05
Alexutu este tot exe doar ca posteaza cu alt nume. Si-a creat mai nou obisnuinta sa posteze cu mai multe nume, chiar isi raspunde singur pt. induce iluzia ca ar avea aceeasi parere mai multe persoane. Frustrari reprimate in adancul subconstientului ies la iveala sub aceasta forma prin adulatia unei masini foarte vechi despre care se pot afla mai multe pe forumul BMW. Se semneaza cu exe si in alte parti
tonda10-1-2017, 20:46
Sa nu-i vandalizati masina! Va rog! Este doar un prost cu gura mare! Psihicul nu i-ar rezista la o asemenea incercare!
Era...10-1-2017, 12:43
Exe. Am scăpat de prostul satului
strula10-1-2017, 12:01
La-au scos pe targa direct din BemBeu :))))
trabantu10-1-2017, 12:01
Bembist, sper sa n-ai Casco si sa ramai fara permis pe viata, m-am saturat de mitocaniile voastre, rar vezi un bembeu sa respecte legea rutiera, nu pricep ce draq atrage aceasta marca toate scorsorile???
bula10-1-2017, 11:10
tnar+masina puternica = in multe cazuri Poc.