Image 1 of 3

Social

Accident în lanț pe Frunzișului (Varianta Zorilor - Mănăștur). BMW -ul a fost lovit primul - FOTO

  



 

Un accident cu mai multe autoturisme a avut loc pe strada Frunzișului, Varianta Zorilor - Mănăștur, duminică dimineața, în jurul orei 9.30.

 

Conform martorilor, șoferul unui BMW ar fi oprit pentru a putea trece peste un bumper amplasat pe șosea pentru a-i forța pe conducătorii auto să încetinească, când a fost lovit din spate de un șofer ”grăbit”. BMW -ul a fost aruncat pe contrasens și a fost lovit de alte autoturime.

 

Vom reveni cu amănunte...

 

Foto: Utilizatori Info Trafic jud. Cluj

coral1_1_1.jpg
8-7-2018, 10:04
7816 vizualizări
14 comentarii
Prostu satului9-7-2018, 13:03
Va rog sa ma lamuriti de ce in cele mai multe accidente sint implicate BMW-urile.Va multumesc anticipat.
Spune Nu 9-7-2018, 11:01
aia cu BMW tre castratz
fixpula9-7-2018, 9:31
aia cu BMW`urile fac ce fac da ajung sa fie participanti cam la toate accidentele, futai dumnecatu sai f*** de penali
Criculae9-7-2018, 6:53
La urcare nu sunt politisti culcati.
Probabil cocalarul BMW fumase ceva a halucinat unul.
bula9-7-2018, 6:48
nu se vede pe BMW ca e lovit din spate
ha ha ha !9-7-2018, 0:12
Care-i bmw-ul ca se vede doar un cosciug pe roti? Daca si astea ale clujenilor mai sunt masini, atunci pitiku este papa.
Dan8-7-2018, 17:38
Cine s-ar fi asteptat ca un BMW sa incetineasca sau sa respecte vreo masura de trafic?!
De-asta s-a intamplat ce s-a intamplat! Foarte bine, deci, asta merita BMW-urile!
matinas8-7-2018, 23:15
Pai cu cazanu ala de trecea peste bumperul ala cu 40 km/h sarea tot de pe junghi...
bmw8-7-2018, 17:02
Cum stiti voi sa puneti in prim plan BMW ul
zaza8-7-2018, 14:15
In Romania se pun tampenii pe asfalt ca sa produca accidente nu ca sa le previna halal tara si asa avem 10 semafoare pe 100 de metri mai puneti si toate tampeniile pe jos ca sa ajungem sa facem 1 km in 2 ore si sa ne stricam masinile ca nu sunt destule gropi . Felicitari bumperului care a ajutat enorm .
zaza8-7-2018, 17:31
Pt tampiti sau tampite ca tine ,se pun aceste bumpere sau duljri,ca sa conduceti si normal mai microcefalilor,care ati aparut in Cluj !!!
z9-7-2018, 7:51
corect !!!
Hank Rearden8-7-2018, 13:44
Va dati seama ce ciuda le e saracilor, daca se baga in BMW-uri cum apuca sa le-ajunga din urma???
hihi8-7-2018, 14:35
Ce gluma de copil idiot ma hanku powli...