banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Accident în Gruia, urmat de aprinderea mașinii. Cauza: depășire neregulamentară - VIDEO

  



 

Un autoturism a lovit un stâlp și o țeavă de gaz în zona stadionului CFR Cluj și a luat foc

 

Autoturismul a ars ca o torță, dar mașina de pompieri nu a putut înainta până la locul incidentului. 

 

In data de 10.11.2017, ora 18.00, pe strada Romulus Vuia s-a produs un accident rutier cu pagube materiale. 

 

Conducătorul unui auto care era angajat in depasirea unui alt autovehicul a pierdut controlul direcției si a intrat in impact cu o teava de gaz pe care a distrus-o, iar ulterior auto a luat foc.

 

Nu au fost victime.

 

Conducătorul auto -  femeie de 28 de ani,  din Cluj-Napoca; aceasta a fost sancționata contravențional pentru depășire neregulamentara”, a precizat purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj.

coral1_1_1.jpg
11-11-2017, 0:15
42 vizualizări
9 comentarii
cauza12-11-2017, 12:00
Cauza e muierea prosta la volan, de parca era rusinos sa ia ceva ore de condus, daca tot a luat permisul si e aeriana. Tot mai multe asemena tupeiste la volan, de parca le atrage Clujul ca mierea mustele. Mergeti inapoi de unde ati venit si faceti pe acolo ravagii, bele ce sunteti!
Cauza ești tu nesimtitule!16-11-2017, 1:12
Ești un idiot incompetent și sexist care comentează ca prostul fără sa știe nimic! Hai mai bine taci și-ți vezi de treaba ta nesimtitule! Mi-e sila de prosti ca tine care comentează de dragul de a jigni! Ai ceva bun de zis?? Știi șoferul? Știi cauza accidentului??! Știi ceva??!? Numa' te găsești sa îți dai cu părerea și sa jignești! Ai fost vreodată intr-un accident?? Știi ce înseamnă ‘accident'?? Hai du-te-n cocioaba ta și incuie-ti clonțu', prostule!
m navodari dadadaa12-11-2017, 2:21
grovs tu filmasi?
asdf11-11-2017, 14:59
Un numar al tipei ? Mi-ar trebui cateva piese de pe masina :))))
Gruia11-11-2017, 9:11
Era un audi A3 de-a dreptul, o lovit și stâlpul și un contor de gaz, care s.o aprins și ăla o dat foc mașinii.
manelist11-11-2017, 0:50
Era precis un jaf de bemveu .
geo11-11-2017, 8:18
Ma boule, era Haudi ma.
Gica11-11-2017, 9:09
S***** pulocul amandoi era un logan
>>>>11-11-2017, 13:06
Ma n-are cum....numa beemvisti fac deastea :)))