Image 1 of 3

Social

Accident în față la SORA. Un Mercedes negru a lovit și a fugit. Acum e CĂUTAT - FOTO

  



 

Șoferul unui Mercedes de culoare neagră a fugit de la un accident produs în faza magazinului Sora

 

Daca vede cineva un MERCEDES BENZ, negru (SUV, cel mai probabil ML) In CLUJ, lovit in partea din fata si cu sigla lipsa (a cazut la locul accidentului) SA II FACA O POZA SI SA MA CONTACTEZE VA ROG!!! A fugit JAVRA de la locul accidentului!!”, a relatat un clujean pe Facebook.

 

Poliția a fost chemată la locul accidentului, dar șoferul vinovat dispăruse.

19-11-2015, 17:00
27 vizualizări
13 comentarii
mosu20-11-2015, 17:48
nu te supara. eu aveam aptibild pe parbriz ca sunt guy. ce sa fac daca dintr-o data mi s-a ridicat potentialul si matale erai exact cu c....urul la pozitie. eu doar am apasat pe tragaci. uhhh, ahhhhh
Dorin20-11-2015, 21:09
mare cretin mai esti
PISOIU21-11-2015, 13:51
BINE MOSULE !!!!!!
Burdujel20-11-2015, 14:16
Cine parcheaza pe pista de biciclisti isi merita o astfel de soarta.
Si daca il vad nu-ti spun nimic.
efverver20-11-2015, 13:19
De-aia e util sa ai casco... Daca nu, platesti din buzunar ca fraieru si idiotul care ti-a lovit masina scapa fara nimic
exe20-11-2015, 12:54
A se la la cunostinta: Mercedes, NU...BMW :)))))
oficiu de parcare19-11-2015, 19:58
daca erai in trafic vedeai numarul masinii care te-a lovit, asa parcat 'regulamentar' in fata la Sora iti meriti soarta
pop19-11-2015, 19:10
daca e tamponare, te duci la Politie in termen de 24 de ore sa anunti.
ciprian_cj19-11-2015, 22:16
48 de ore
Razor20-11-2015, 9:57
24 ore mai Ciprian.nu sustine porcarii daca nu stii.art 79 oug 195./2002 rep
@ciprian 20-11-2015, 10:50
Actualizeaza-te si pe urma hai si comenteaza.
madriano19-11-2015, 17:41
Este camera de supraveghere in zona respoectiva. Cere de la Politie inregistrarile de la ora producerii accidentului.
camera rabla20-11-2015, 6:13
Daca camera e functionala, ceea ce ma indoiesc, de ce nu sunt amendati cei ce parcheaza in orice minut acolo? Sau o fi softul expirat, important e ca banii sa mearga spre firma de casa. In orasul asta nimca nu functioneaza, totul e dea' n pixu.