Social

Accident în centrul Clujului. Un pieton a fost lovit pe Memorandumului VIDEO

  





Un accident rutier, soldat cu rănirea unei persoane, a avut loc, luni după-amiază, pe strada Memorandumului, din Cluj-Napoca.

Din primele informații, un pieton afost lovit de un autoturism.

La fața locului s-au deplasat echipaje ale Poliției, dar și ale Ambulanței.

Vom reveni cu amănunte...




coral1_1_1.jpg
4-12-2017, 14:49
41 vizualizări
11 comentarii
BLZ5-12-2017, 15:29
Aici e filmarea:
https://www.trafictube.ro/accident-elev-sinucigas/
Carlos4-12-2017, 21:13
Bai @Cristian Dobos, cioara oparita. Craaaaa craaaa craaaa
Trabant5-12-2017, 10:05
Daca ar zbura ar fi bine, dar specia asta de ciori, cocalarus pitiponcus , e de ala ce alimenteaza de 20 de lei sa-i ajunga pana in fata cocioabei de pe Cantonului, da muzica tare si a doua zi umbla cu sticla de apa minerala la culdusit, "da-mii on litra de fotoghin sa ajung la OMv, "?
RAR4-12-2017, 20:01
Masina argintie din filmare este SKODA FABIA, prima generatie, produsa intre 1999-2007, nu e BMW
Mircea4-12-2017, 16:29
Sant si alte mașini in afara de BMW care fac accident?Nu stiam,pentru ca pe Stiri de Cluj numai Bmw urile fac accident,restul sant autoturisme!!!
dan4-12-2017, 17:01
Pt ca niciodata un cocalar care se respecta nu o sa isi cumpere o masina de familie gen peugeot, fiat, opel astra, skoda etc. Si daca nu are bani o sa isi cumpere un bemve cu 1500 euro.
@ dan4-12-2017, 18:13
Tu ce gen de masina ai, fratele meu ?
dan4-12-2017, 18:36
Am logan nu ca vreau sa ma laud. Dar e luat nou in 2015. Cu banii respectivi imi luam si eu un bmw la mana a 2 a impecabil. Dar nu sunt genul cocalar. Ma gandesc si la intretinere si consum. Nu vreau masina de lux sa o repar in curte la Dorel sau nu stiu ce service prin garaje si sa bag combustibil de 30 lei. Daca aveam un salariu de 5 euro pe luna imi luam un mercedes nou in leasing. Dar pt salariul meu imi iau ce imi permit si ce pot sa intretin la reprezentanta si sa merg la pompa din plin in plin.
Audi @dan4-12-2017, 19:15
Daa? De genul logan ai?....

Ba dobitocule, nu te-ai prins, panarama, ba prajitura, ai creierul ars, o facut misto de tine cu genu de masina "de genu", razi ca boul de altii dar esti de 10x mai prost si mai cocalar ca ei!:))

Ai muscat-o ca ultimul cretin:))))
Gica4-12-2017, 20:57
Lasati-l ma sa comenteze linistit macar aicea pe siteul asta de looseri moca ca in realitate nici atat nu isi poate expune prostia
@Gicutza@Audia4-12-2017, 22:15
== 2 proaste,omul a raspuns civilizat,dar cocalarul tot cocalar ramane,chiar daca e fetitza cu putulica si mai are si IQ negativ:)