banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg
Image 1 of 10

Social

Accident GRAV pe Dorobanților! Cinci mașini avariate FOTO / UPDATE

  




Un accident rutier grav a avut loc, vineri după-amiază, în jurul orei 17.00, pe Calea Dorobanților, din Cluj-Napoca.

Din primele informații, patru autoturisme au fost implicate.

Accidentul a vut loc în zona parking-ului din Piața Mărăști.

Două autoturisme s-au tamponat în acea zonă, iar una dintre mașini a fost proiectată în alte trei autoturisme parcate”, a precizat purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj, Traian Morar.

 

 

coral1_1_1.jpg
14-9-2018, 17:08
138 vizualizări
21 comentarii
--15-9-2018, 17:08
Vinituri ne-am saturat de vinituri care nu respecta Clujul
Vinitura415-9-2018, 14:13
Fără vinituri încă mai stăteam în blocuri împuțite și ieftine cu subsoluri care miroseau a cârnaț și varza murată!
Așa că eu le zic mersi la vinituri !
nevinitura 115-9-2018, 20:28
Tu nu recunosti ca de 20 de ani esti clujean, dar inainte sau tu ori sperma lui tac-tu de unde o vinit? Clujean nu esti ca esti prea prtovan. Merci viniturilor ca de nu....vai de taranoaia ta rama de ploaie
HHH15-9-2018, 10:30
Nici o masina cu numar de CJ implicat asa ca S.U.G.E.T.I P.U.L.A de VINITURI IMPUTZITE care comentati aiurea.
Localu15-9-2018, 5:53
Ati sosit ma vinituri , sa va cautati chirie? Sau altii sa dati examene si faceti marketing la inchirieri? Macar respecati legile rutiere sau daca nu va descurcati circulati frumos, taranoi din toata tara!
carutashu15-9-2018, 0:44
Cei mai prosti soferi din tara sunt sustinatorii piticului.
bagaboanta ce esti15-9-2018, 3:15
bagaboanta lui alexa care esti ? sugatoare de p u l a ..... mars !
HA HA !15-9-2018, 3:29
Mokanii astia clujeni le au doar cu carul tras de bivoli ca si ei. Le mai trebuie inca o suta de ani sa devina soferi cu adevarat.
Unu din Cluj15-9-2018, 5:52
Ii fain la Cluj țărane? Noi stim ca tu ai învățat să conduci pe uliță si așa conduci si acum. Dacă tot ai venit la oraș, comporta-te ca atare. Mocan ești tu si aia care ti-au dat bani sa vi la Cluj,sa ajungi un domn,dar ai ramas tot un gibon. Investiție cu profit 0. Marș in p u l a mea la sapă.
Calin14-9-2018, 22:54
SA NU UITAM !

TOTI SUNTEM VINITURI !

VERIFICATI BULETINELE LA PARINTI SAU BUNICI !

CITITI CU GLASUL TARE LOCUL DE NASTERE !

SIGUR NU SCRIE CLUJ !


VINITURILE URLA LA VINITURI !
lulu cluj14-9-2018, 21:38
cam greu cu circulatia in cluj ,,,, prea multe vinituri !!!!
iii14-9-2018, 20:39
Da' ce drac', nici una nu e din Cluj?!? :)
bula14-9-2018, 20:36
bine ca nu au fost inplicate masini din Cluj
alexutu14-9-2018, 19:52
Beamveu' ....undei' Beamveu'....tre sa fie un Beamve acolo vinovat....spalatii pe creiere sa gaseasca Beamveu' in schema asta repede...:P:P)))
Poc14-9-2018, 19:03
Se intampla... Acum sa sara idiotii care folosesc expresia "vinituri" sa spuna ca nici o masina nu are numar de Cluj.
mario14-9-2018, 21:27
PAI daca sunteti VINITURI! Invatati sa dati saru'mana la bastinasi daca tot profitati la maxim de oras.
sofer14-9-2018, 18:16
Asta-i doar inceputul apocalipsei, peste 2 saptamani se umple de studenti silitori, cu adrenalina si minte putina, invazie de BMW-uri, sa vezi atunci distractie. Multumim domnule primar pentru conditiile create in oras!
M*** sofer14-9-2018, 22:10
Du-te mă la tara de unde ai venit daca nu îți convine cum e orașul. F** pe mata in gura de labagiu
mica14-9-2018, 23:30
daca nu erau studentii acum clujul era rachitele 2 ba muian prost
bagaboantelor15-9-2018, 3:17
bagaboante venite sa suga p*** in cluj ce sunteti ! nu va place rachitele ? puteti pleca :)))) nu e musai sa va suportam ! m u i e inca o data pentru alexa !
mica14-9-2018, 17:49
daa, sigur mergeau cu 50 km/h :))