Image 1 of 3

Social

Accident GRAV în Turda, pe strada Ștefan cel Mare. Un BMW a ”măturat” tot pe stradă - FOTO

  



 

Un grav accident de circulație s-a produs în Turda, pe strada Ștefan cel Mare, vineri seara, în jurul orei 20.00.

 

În accident a fost implicat un autoturism BMW, care a trecut în viteză pe podul de peste râul Arieș, a intrat pe contrasens unde s-a lovit de un autobuz Alis, fiind proiectat într-un autoturism VW Golf.

 

În BMW se afla un cuplu de tineri, iar pasagera a fost rănită la față.

 

Traficul peste podul care leagă Turda de Câmpia Turzii a fost blocat, iar șoferii direcționați spre Autostrada Transilvania.

 

Foto: Ecy Öcsy

coral nou_1.png
24-12-2016, 9:14
32 vizualizări
19 comentarii
GumaOrbit25-12-2016, 0:47
https://www.youtube.com/watch?v=8gRxQhyTkN0
Dan24-12-2016, 17:17
Știri de 2 lei lovește din nou !
exe24-12-2016, 15:02
Baa...!! Cate stiri de genul "maturat totul in cale" cu alte marci auto ( nu si scrise in titlu ) am mai vazut pana acuma...he he he ::))::)))

Acuma o sa apara niste spalati pe creiere ca pestele la momeala ( BMW scris in titlu ) sa-si exercite dreptul la opinie, chiar daca intelectul lor este sub 0..!! Democratie...:))))

:::))))::)))))
@exe24-12-2016, 15:20
Sa am p.i.s pe m.a.t.a exe
@@exe24-12-2016, 15:34
si io ma pish pe ma-ta da dupa aia ii dau si foc la courva pe motiv ca a populat planeta cu un retatardat catine......zdreamta poulii....courva nespalata.....
Burdujel24-12-2016, 18:22
Exe, asa vorbesti de mama ta?
@exe e fratet-o
Mircea24-12-2016, 13:57
la astia,care fac accidente din cauza vitezei sau alcoolului,ar trebui luat permisul pe viata,si bagat pe sofer la puscaria vreo 5 ani..Si vedeti ca nu s-ar mai intampla asemenea accidente..Si pentru furt,ar trebui taiat degetele la hot,si bagat la puscarie..Sa vedem se va mai fura atunci???cu legile astea de la noi,toti tiganii fura si nu patetsc nimic
Civic24-12-2016, 13:53
Știri de Cluj, ați angajat interlopi pe post de ziariști? De ce utilizați jargoane de mahala pe post de titlu de articol?..."un țăran face și drege"...'un BMV circula"..."un coclar"...Etc. Totuși sunteți un ziar de centru universitar Cluj-Napoca...
LKW 24-12-2016, 13:32
Na carcoBMW >>isti NU rabla nemteasca este de bai ,,,PIESA PROASTA dintre volan si scaun !!!!
Bub24-12-2016, 10:58
Ni se rupe de ciorile din turda
:)24-12-2016, 9:58
Unde-i exe sa ne explice cum s-a intamplat.
..24-12-2016, 10:04
Dar tu unde esti la celelate stiri fara beemveuri de pe site ? Ba tu esti retardat sau cei cu tine ?
benbeuu24-12-2016, 10:57
Da ce sari in sus mai popandau? Ai si tu benbeu?
@ :)24-12-2016, 11:06
Nu-l căutați pe exe ca este ocupat cu mine.
Ma felationeaza
@benbeuu24-12-2016, 15:12
ma sincer nam benveu am hyunday dar sar in sus cand vad prostovani ca tine spalati pe creiere......vorba lui exe...
benbeuu25-12-2016, 10:43
Sari cat mai sus, poate ajungi la limba romana scrisa, ca vorbita e prea inalta, hyunday.
@benbeuu25-12-2016, 12:49
benbeuu...???
esti sigur...???
analfabetule....:)))))
benbeuu25-12-2016, 17:08
Da.
sa moara dujmani mei26-12-2016, 0:27
corect se zice bemveu nu benbeu. analfabetule!