Image 1 of 3

Social

Accident cu patru victime la Iclod. O familie s-a răsturnat cu mașina VIDEO

  
  





Un accident rutier grav, soldat cu rănirea a patru persoane, a avut loc, marți, pe raza localității Iclod. O familie din Baia Mare s-a răsturnat cu mașina.

Cei patru se aflau într-un autoturism Nissan, condus de către bărbatul din Baia Mare. Pe raza localității Iclod șoferul a pierdut controlul volanului, mașina a părăsit carosabilul și s-a izbit de un stâlp de beton, după care s-a răsturnat pe lateral în afara șoselei, potrivit someseanul.ro.

La fața locului au intervenit mai multe echipaje de acordare a primului ajutor, o ambulanță de la Gherla și echipajul de descarcerare al Detașamentului de Pompieri Dej .

Femeia și bărbatul, dar și cei doi copii ai lor au fost preluați de ambulanțe și transportați la spitalul din Gherla pentru îngrijiri medicale amănunțite.

Oamenii legii au început cercetările pentru a stabili împrejurările exacte în care s-a produs evenimentul rutier.


coral1_1_1.jpg
3-1-2017, 15:32
58 vizualizări
8 comentarii
Dragnea3-1-2017, 20:22
A avut maxim , cel mult 50 km/h cretinul !
exe3-1-2017, 15:44
Dar cate accidente rutiere cu orice marci auto numai ca BMW-uri....NU.

::))):::)))))
putin altfel...3-1-2017, 16:07
Nu mai fuma legale, ti-ai prajit creierul !...un sfat prietenesc.
Cluj3-1-2017, 16:36
=))))))))))))
taro3-1-2017, 18:35
Bai bulangiule de exe, daca erau implicati in accident din postura de ocupanti ai locurilor din autoturism 4 ciori de sex masculin la 20 si ceva de ani, sub influenta alcoolului, fara tagada marca masinii era BMW cu norma de casare efectuata. Asa fiind Nissan, a fost o familie obisnuita cu doi copii, unde tatal nu pare un conducator auto foarte bun si foarte atent. In concluzie, conducatorul de Bmw tot cocalar ramane in majoritatea cazurilor, iar tu tot acelasi idiot onanist cu mintea afectata.Te masturbezi la poze cu BMW? Gaseste-ti ba si tu o utilitate pe lumea asta!
@taro3-1-2017, 18:50
delirium tremens :))
....4-1-2017, 13:21
Bai @taro-masturbatore..!! Asta cu daca si cu poate stii cum vine...??!! Du-te ba acasa si culca-te, ca iesi mai bine...!! Pt un spalat pe creier ca tine ..."Toate drumurile duc la Roma".
Daca esti cat de cat citit poate intelegi ceva din ce-ti spun desi nu prea cred ca te lasa spalarea creierului sa judeci ceva la rece......
taro4-1-2017, 19:34
Bai clanta, doar ti-am explicat cine conduce bemweu, adica ciorile si cocalarii, de cele mai multe ori. In rest nu este relevant ca apar accidente cu diferite marci auto. Probabilitatea de accident este mai mare la mononeuronalii cu BMW, unii nu au educatie, altii prea mult testosteron, unii cu deviatii patologice de ordin psihic( aici se incadreaza exe, pe care nici Freud nu l-ar putea psihanaliza). Asta n-ai inteles, doar ne rezumam la portretul psihicsi emotional al conducatorului de benweu