Image 1 of 3

Social

Accident cu cinci victime pe Calea Turzii! Șoferul unui Jeep a făcut ravagii FOTO

  
  




Un accident rutier, soldat cu cinci victime, a avut loc, miercuri dimineața, în jurul orei 09.00, pe Calea Turzii, din Cluj-Napoca.

Potrivit purtătorului de cuvânt al IPJ Cluj, un conducător auto, în vârstă de 56 de ani, aflat la volanul unui SUV, în timp ce urca pe strada Calea Turzii, a pierdut controlul asupra autoturismului, intrând în coliziune cu un autoturism care se deplasa din sens opus.

În urma impactului, au mai fost avariate două taximetre, care circulau pe sensul către Piața Cipariu.

Cinci persoane au fost rănite în urma accidentului, acestea fiind transportate la spital pentru îngrijiri medicale.

Șoferul SUV-ului a fost testat cu aparatul etilotest, reieșind că acesta nu a consumat băuturi alcoolice.

Polițiștii au început cercetările pentru a stabili circumstanțele exacte în care a avut loc accidentul.

 

 

 

 

 

Foto: Vana Mihai

coral1_1_1.jpg
11-1-2017, 10:30
90 vizualizări
15 comentarii
.....12-1-2017, 12:02
A fost EXE cu un JEEP imprumutat...:):))
betmen11-1-2017, 23:22
pt. ca merg ca animalele... furios si iute ii fix puuula pe langa unii taximetristi.Si nu numai taximetristii merg ca diboliisa-i f*** hri***os in ceru guriii....apoi rupa dzo p*** in ei,iar la sfarsit sa-i f*** si omu cel mai fericit...de 2 ori... sa fie bine,ca sa nu fie ra
Boc își bate joc11-1-2017, 18:46
Comentariul dvsboc sa isi deie demizia era mazga pe sosea oooo pardon ca era uscat. de fapt nu a aspirat drumul si ierau particule de praf si nisip. altfel nu se implanta ievenimentul
zau12-1-2017, 5:23
Ai aparut limbrice, din colonul bocului grohai ca o troaca?
zau original12-1-2017, 9:09
Sile nu mai fura nick-uri. Postarea nu apartine nici celui ce s-a semnat initial "boc isi bate joc" si nici cel ce se semneaza "zau" nu este cel ce se semna asa in trecut.
Lamurire problema ..!!12-1-2017, 12:01
Semn distinctiv: ZAU original e ala care pune inregistrari cu bmw-isti care gresesc. Doar cu ei. Pe ceilalti conducatori auto care gresesc nu-i vede din cauza unei spalari a creierului care nu ii permite sa vada realitatea.
@Lamurire problema..!!12-1-2017, 21:00
Exe inca iti mai emiti elucubratiile mintii bolnave postand!(acum sub alt nume) Pazeste-ti cazanul, e pus sub filaj! Circula prin targ informatii ca va suferi unele modificari!
Nelson12-1-2017, 22:09
Doua echipe de baieti "destoinici" {de la emisiunile Pimp my ride si Overhaulin'} sunt pregatite pt. cateva vizite la EXE sa-i "tuneze" cazanul cum "se pricep" ei mai bine la rezolvat operatii, in "stil de cartier". Vorba din popor: gura bate curul!
Dani11-1-2017, 14:22
În imagini apare cu totul altceva şi mai exact este vorba de un alt accident petrecut cu o oră înaintea celui relatat, tot pe Calea Turzii, vis-a-vis de alimentară în care a fost implicat un BMW.... .
Paul11-1-2017, 13:20
Edit: acum am văzut în filmarea postată la comment-uri că Audiul e SUV-ul din știre. Din față părea să fie autoturism. Retrag cele spuse, încă un titlu numai bun de indus în eroare... O zi bună!
Dan11-1-2017, 11:22
Odată e jeep apoi e suv. Alo? Jeep e o marca auto si suv e altceva.
Paul11-1-2017, 11:30
Dacă intrați pe site-ul oficial al celor de la Jeep veți vedea scris mare următoarele: Jeep SUVs & Crossovers - Official Jeep Site. Așa-zișii jurnaliști de aici fac multe greșeli, dar aici au nimerit-o.
liviu11-1-2017, 12:34
Din pacate nu au nimerit-o . Jeep este marca masinii , SUV este clasa.Asta este ca si aia . Hai sa facem un xerox.
Paul11-1-2017, 13:18
În imagini nu apare niciun SUV, din câte văd eu. Am presupus că marca autovehicului implicat era Jeep. Poate că mă aștept la prea multe de la Știrile de Cluj...
@paul11-1-2017, 13:42
Sau esti pur si simplu prost.