rosal_feb.jpg

Politic/Administrativ

Șofer care a murdărit strada Făgetului, amendat cu 6.000 de lei

  



 

Un șofer care a murdărit strada Făgetului cu pământ a fost sancționat de Poliția Locală Cluj-Napoca.

 

Șoferul unui camion supraîncărcat care transporta pământ a murdărit strada, iar Poliția Locală l-a identificat. ”A fost identificat pe cel care a fost cu mașina și a fost aplicată amenda maximă de 6.000 de lei. Nu a căzut un fir de pământ, ci toată strada a fost murdărită. Noi avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”, a spus primarul Emil Boc.

 

Acesta a precizat că modernizarea străzii Făgetului a costat 2 milioane de euro și că astfel de comportamente nu pot fi acceptate.

5-9-2018, 12:13
199 vizualizări
13 comentarii
z6-9-2018, 8:21
Santierele din oras nu se vad de spagi,asfaltul distrus de tonele camioanelor supraincarcate nu se vad de spagi,praful din cauza santierelor care ne mananca sanatatea nu se vede de spagi.
pircz6-9-2018, 7:07
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
5-9-2018, 21:19Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
raspunde
tom tom
5-9-2018, 18:46A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
raspunde
NicuS
5-9-2018, 16:46@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
raspunde
Nelu
5-9-2018, 16:08FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
raspunde
Numa intreb
5-9-2018, 14:51Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan
5-9-2018, 19:19Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu
5-9-2018, 21:16Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb
6-9-2018, 3:24Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund
6-9-2018, 5:46Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
raspunde
Criculae5-9-2018, 21:19
Mii de masini ies zilnic din santiere cu rotile plime de noroi, zilnic sute de masini arunca gunoi in Faget sau pe dealurile dim nordul Clujului.
Odata la 5 ani amendam un astfel de specimen cvasi-uman. Traiasca pulitistii comunitari nenumarati si inutili platiti cu salarii grase sin banii celor care muncesc! Ura! Am zis: URA!!
tom tom5-9-2018, 18:46
A venit timpul, de ceva vreme deja, ca dl. Boc sa plece la Rachitele, sau pe unde si-o fi ingropat lingourile.
Cu populisme de-astea ieftine poate sa o concureze pe Veorica la inteligenta.
Totusi, asa, de curiozitate, de ce in Faget si nu si in rest. Nicio legatura cu oamenii care stau pe acolo, nu?
Dar pe aia de fac gratare in Faget, din metru in metru, si lasa munti de gunoaie nu ii vede, pe aia care arunca remorci de moloz pe marginile drumului, nu ii "depisteaza", pe aia care intra cu masinile pe spatiile verzi nu ii deranjeaza.
Hai, dom Boc, du-te pana nu faci poc.
NicuS5-9-2018, 16:46
@Sorin Marius Andrasan. Pentru cei care aruncă molozul sau alte gunoaie în pădure, nu „avem tehnici speciale pentru a-i depista pe acești șoferi”. Doar pentru cei care murdăresc străzile. Şi dintre ăştia doar pe unii.
Nelu5-9-2018, 16:08
FF bine si langa mine sunt niste nesimtiti care construiesc si tot distrug asfaltul.
Numa intreb5-9-2018, 14:51
Oare pe soferii care ies de pe Bibescu, Mircea Zaciu, si alte strazi asemanatoare cu rotile pline de noroi, cand ii amendati? Sau pe ei nu-i amendati fiindca sunt cateva mii si ati pierde cateva mii de voturi? Numa intreb, da nu e musai sa raspundeti. Pot raspunde in comentariile de mai jos adulatorii si mancatorii de kkt. Ia ziceti, dragi mancatori de kkt, untoildisti spalati pe creier.
Dan5-9-2018, 19:19
Ii amendam daca sta mat.a la panda si e disponibilă.
Gogu5-9-2018, 21:16
Da sa ii amendeze...orice sofer cate iese de pe o strada neasfaltata sa se dea jos si sa isi spele cauciucurile cu servetele unede. Ai gandit-o mult pe asta nu?
Numa intreb6-9-2018, 3:24
Da boilor, sa-si spele cauciucurile cu ce vor ei. Cine mortii mamii voastre v-a pus sa va bagati pe strazile alea? De ce sa se murdareasca strazile si sa-mi sara mie mizeria pe parbriz? Fiindca niste muisti se muta pe strazi neasfaltate iar niste muisti de politisti nu va amendeaza?
Numa raspund6-9-2018, 5:46
Exista la Clujul Comoara, orasul smarth, orasul Minunie, orasul extra civilizat, comoara, academico- cultural strazi neasfaltate?
@Numa intreb6-9-2018, 15:52
Om fi noi spalati pe creier ... dar tu esti cu creierul blocat, cred ca ti-a prins banda.
Numa intreb6-9-2018, 20:29
Mie mi s-a blocat creierul, mie mi s-a prins banda? Nu. Voua, jegurilor care imprastiati noroiul si pietrisul pe toate strazile. Voua, jegurilor care doriti conditii, dar de fapt va balaciti ca porcii in cartiere cu strazi neasfaltate. voua, jegurilor care va temeti sa dati in judecata primaria sau constructorul pentru neasfaltarea strazilor, niste lasi jegosi care au curaj sa murdareasca strazile dar nu au curaj sa actioneze in instanta. Va doare adevarul, jegosilor!

Cele mai citite ştiri din Politic/Administrativ

135 vizualizări
19-10-2018, 14:18
Alianța Vestului s-a născut pentru că este ”imposibil” să circuli pe rutele Cluj-Napoca - Oradea - Arad și Timișoara» Vezi tot
68 vizualizări
18-10-2018, 21:30
Contractul pentru execuția Centurii din Florești a fost reziliat» Vezi tot
53 vizualizări
18-10-2018, 14:49
Cioloș: Îi vom tăia pensia lui Ciorbea!» Vezi tot
42 vizualizări
19-10-2018, 11:20
Peter Ekstein Kovacs: ”Tudorel Toader trebuie dat cu două şuturi în fund afară din Guvern”» Vezi tot
41 vizualizări
19-10-2018, 17:00
Iohannis îi cere demisia lui Tudorel Toader, după raportul dezastruos de la Veneția» Vezi tot

Sondaj de opinie:

Dacă în toamnă ar fi alegeri parlamentare, ce partid ați vota?