rosal_feb.jpg
Image 1 of 2

Politic/Administrativ

Senatorul Alin Tișe și-a parcat SUV -ul Porsche jumătate pe stradă - FOTO

  



 

Senatorul PDL Cluj, Alin Tișe, și-a parcat SUV -ul Porsche Cayenne jumătate pe stradă, vineri după-amiaza, blocând o bandă.

 

Unii cred că dacă sunt parlamentari pot face ce vor. E o parcare de politician nesimțit. Ei trebuie să fie un exemplu, dar nici vorbă. Îi alegem și ei se comportă ca niște nesimțiți”, ne-a scris Sorin B., un cititor care a realizat și fotografiile.

 

Clujeanul a spus că mulți șoferi au claxonat când au trecut pe lângă SUV-ul de lux. ”Șoferii au înjurat printre dinți, dar au ocolit zona și au mers mai departe. Poate că senatorul Tișe avea treabă la partid și nu era loc chiar în ușa partidului”, a mai spus cititorul.

 

Dacă ați surprins un incident care poate deveni o știre, puteți trimite informații sau imagini pe adresa office@stiridecluj.com sau pe rubrica ”Fii reporter!”.

28-2-2014, 18:28
11 vizualizări
12 comentarii
Niculae2-3-2014, 10:20
GUNOIU, vedeti ce inseamna sa fi taran din Aghires si sa fi neam cu Boc
Marcel1-3-2014, 11:51
Pentru cunoscatori este vorba de publicitate! Ati putea scrie la fel de bine ca a avut initiativa unui nou stadion, ca a regandit si licitat 800km de drum pe care Uioreanu nu stie si nu poate sa ii faca, ca a avut initiativa sa faca o noua pista la aeroportul Cluj Napoca unde actualii sefi au facut un sens in 2 ani si au schimbat numele.
Deea 1-3-2014, 9:14
Numai pe el il vedeti? Pe asa zisii "smecheri"ai Clujului care isi parcheaza "bolizii" in fata la Diesel si ocupa o banda intreaga de circulatie dintr-o parte un alta a starzii nu ii vedeti? Parcheaza acolo si stau ca lalele la soare in fata la Sf Mihail toata ziua....epave ale societatii!!!
Cucu1-3-2014, 9:02
Era fratele lu pishe, si e de înțeles ca a parcat așa masina, pt ca binocleaza doar cu un singur ochi!!!ps : nu înțeleg cum o persoana care are un ochi de sticla si vede doar cu un singur ochi are permis de conducere!
cioara_mondiala1-3-2014, 0:51
de obicei pe nevasta-sa o vad parcand in halul asta , daca era ea si de data asta e de inteles , nu poti astepta mai mult .
Tz1-3-2014, 0:35
Noi stim ca voi aveti o treaba cu Tise Alin, asta e poveste veche de pe vremea cand il hartuiati cu copilul in brate la botez, poate nu a cotizat, cine stie? In logica voastra sunt buni numai cei care "va cumpara" publivitate....dupa cum ar zice o lele din Chinteni, citez: "Destul de rau"
Dracula1-3-2014, 0:25
O știre tare de tot....... De căcat !!!!!!!
Garcea Alias G A I A 28-2-2014, 20:14
Daca GUNOIUL FACE ASA CEVA SA_L FUTEM TOTI IN GURA,, ASTA da u n EXEMPLU ???Apoi Catei ,,Hingeri Primariei UNDE.. S U N T .sau hartia igenica [legea ] nu ne F*** pe TOTzI ..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Comentariu NECENZURAT
stefan28-2-2014, 19:03
"Jeep -ul Porsche de LUX" ... ori Jeep ori Porsche. Porsche de Lux nu exista. Cu atat mai putin Jeep Porsche de Lux". Stire umflata si postata fara nici un rost. Jurnalisti fara nici o pregatire-deontologie.
@stefan28-2-2014, 19:54
bravo, esti un bun ceteatean. ai surprins esentialul despre alesul neamului. te asteptam si la urmatoarele alegeri cu un mic si o sticla de ulei
Clodix28-2-2014, 18:59
E senator jegu dracu.cum sa parcheze retardatu asta ditamai jeepul.
kkk28-2-2014, 18:43
Are ceva de cocalar in el:)

Cele mai citite ştiri din Politic/Administrativ

97 vizualizări
22-4-2018, 20:17
Deputatul Steluța Cătăniciu, apel către ministrul Educației, după tăierea de fonduri de la UBB Cluj» Vezi tot
52 vizualizări
21-4-2018, 18:27
Președintele PMP, la Cluj: Primari aleși în două tururi și proiect pentru unirea cu Republica Moldova FOTO» Vezi tot
39 vizualizări
2-10-2017, 17:10
Noi acuzații la adresa lui Victor Ponta: A fost ofițer acoperit» Vezi tot
32 vizualizări
13-4-2018, 21:15
Planul metroului la Cluj-Napoca: Traseu și harta stațiilor - EXCLUSIV» Vezi tot
23 vizualizări
31-3-2016, 16:38
Intrarea în Cluj-Napoca dinspre Florești, mai aglomerată decât oricare din București - STUDIU de TRAFIC» Vezi tot

Sondaj de opinie:

Dacă în toamnă ar fi alegeri parlamentare, ce partid ați vota?