rosal_feb.jpg
Image 1 of 2

Politic/Administrativ

Cluj: Așa arată o canalizare în centrul Clujului. Primăria și Compania de Apă spun că nu e treaba lor - FOTO

  



 

Clujenii care locuiesc pe strada Neagră, lângă strada Victor Babeș, se trezesc la fiecare ploaie serioasă cu apa în subsoluri. Canalizarea este praf, dar nimeni nu ar recunoaște acest lucru.

 

În spate la strada Victor Babes, in centrul Clujului, strada de jumatate ingropata, distrusa dupa cum se vede. La fiecare ploaie dezastru in subsolurile si canalizarile cladirilor. Responsabil??? Apa canal raspuns: nu e de competenta noastra, Primaria raspuns: Sunati la Apa-canal. 

 

Bataie de joc. Multumim cluj #untold #electriccastle. P.S Festivaluri sa fie ca restul e cancan”, ne-a relatat Roxana Vochitoiu.

 

 

13-7-2018, 11:47
65 vizualizări
4 comentarii
hmmm14-7-2018, 4:53
Au dat navala taranii din Apuseni in orasul rudei lor. Au venit cu obiceiuri cu tot.
hmmmm16-7-2018, 9:01
Prost te-a facut ma-ta..... PROST nu oricum
Stimata Roxana Vochitoiu...13-7-2018, 15:03
... da mutumeste si #BOR, ca poate din banii cu care sunt finantate din impozitele mele si a tale si a tuturor clujenilor cele cateva sute de biserici din Cluj an de an iti putea face primaria si niste canalizari in loc sa-si ia popii Mercedes si Range Rover!
BOR ascu13-7-2018, 15:38
1,5 milioaqne de euro is fix vax la bugetul de 300 milioane, tousi e ceva sa dai din banii contribuabilior bisericilor , acolo enoriasii sunt incantati sa le prezinte popa un altar renovat cu ajutor de la Primaria condusa de inegalabilul si ctitorul Boc, un clopot adus tocmai de la Athos, sfintit de virginii matusalemici pustnici si neprihaniti, cu sprijinul aceluiasi Boc. Si cum majoritatea sunt pensionari, le mai spune popa ca de nu era Boc veneau la slujba cu bai , trebuia sa cumpere bilet dus-intors, sa faca cumparaturi din piata Flora nu de la IRA sau Dezmir. Iar despre evenimetele "ce pun Clujul pe harta lumii" ma abtin, e un fel de propaganda ieftina, pictata cu aquarele ce se va sterge cat de rapid, cam asa ca si minciuna adusa la rang de mod de trai.

Cele mai citite ştiri din Politic/Administrativ

3544 vizualizări
20-11-2018, 10:35
Emil Boc propune un parteneriat cu șoferii clujeni. Despre ce este vorba!» Vezi tot
75 vizualizări
13-4-2018, 21:15
Planul metroului la Cluj-Napoca: Traseu și harta stațiilor - EXCLUSIV» Vezi tot
40 vizualizări
18-11-2018, 22:31
Băsescu: PSD e populat cu porci şi hipopotami. Au un singur dresor» Vezi tot
29 vizualizări
17-11-2018, 15:22
Eugen Tomac, PMP: Dăncilă și Dragnea duc România cu viteza luminii spre prăpastie» Vezi tot
24 vizualizări
16-11-2018, 21:16
PMP vrea să scoată pensiile speciale ale parlamentarilor și să introducă votul electronic» Vezi tot

Sondaj de opinie:

Dacă în toamnă ar fi alegeri parlamentare, ce partid ați vota?