rosal_feb.jpg
Image 1 of 2

Politic/Administrativ

Cluj: Așa arată o canalizare în centrul Clujului. Primăria și Compania de Apă spun că nu e treaba lor - FOTO

  



 

Clujenii care locuiesc pe strada Neagră, lângă strada Victor Babeș, se trezesc la fiecare ploaie serioasă cu apa în subsoluri. Canalizarea este praf, dar nimeni nu ar recunoaște acest lucru.

 

În spate la strada Victor Babes, in centrul Clujului, strada de jumatate ingropata, distrusa dupa cum se vede. La fiecare ploaie dezastru in subsolurile si canalizarile cladirilor. Responsabil??? Apa canal raspuns: nu e de competenta noastra, Primaria raspuns: Sunati la Apa-canal. 

 

Bataie de joc. Multumim cluj #untold #electriccastle. P.S Festivaluri sa fie ca restul e cancan”, ne-a relatat Roxana Vochitoiu.

 

 

13-7-2018, 11:47
80 vizualizări
4 comentarii
hmmm14-7-2018, 4:53
Au dat navala taranii din Apuseni in orasul rudei lor. Au venit cu obiceiuri cu tot.
hmmmm16-7-2018, 9:01
Prost te-a facut ma-ta..... PROST nu oricum
Stimata Roxana Vochitoiu...13-7-2018, 15:03
... da mutumeste si #BOR, ca poate din banii cu care sunt finantate din impozitele mele si a tale si a tuturor clujenilor cele cateva sute de biserici din Cluj an de an iti putea face primaria si niste canalizari in loc sa-si ia popii Mercedes si Range Rover!
BOR ascu13-7-2018, 15:38
1,5 milioaqne de euro is fix vax la bugetul de 300 milioane, tousi e ceva sa dai din banii contribuabilior bisericilor , acolo enoriasii sunt incantati sa le prezinte popa un altar renovat cu ajutor de la Primaria condusa de inegalabilul si ctitorul Boc, un clopot adus tocmai de la Athos, sfintit de virginii matusalemici pustnici si neprihaniti, cu sprijinul aceluiasi Boc. Si cum majoritatea sunt pensionari, le mai spune popa ca de nu era Boc veneau la slujba cu bai , trebuia sa cumpere bilet dus-intors, sa faca cumparaturi din piata Flora nu de la IRA sau Dezmir. Iar despre evenimetele "ce pun Clujul pe harta lumii" ma abtin, e un fel de propaganda ieftina, pictata cu aquarele ce se va sterge cat de rapid, cam asa ca si minciuna adusa la rang de mod de trai.

Cele mai citite ştiri din Politic/Administrativ

477 vizualizări
21-9-2018, 22:37
Dragnea a ieșit învingător în războiul din PSD! Ce a declarat la final» Vezi tot
384 vizualizări
21-9-2018, 13:44
Mesaj CLAR al liderului PSD Cluj: Organizaţiile PSD din Transilvania te susțin» Vezi tot
350 vizualizări
21-9-2018, 17:53
UDMR atacă PSD chiar în toiul scandalului politic? Kelemen Hunor: Nu am fost mulțumit nici de guvernul actual» Vezi tot
248 vizualizări
22-9-2018, 16:45
Ce spune conducerea PSD Cluj, după victoria lui Dragnea de la CExN» Vezi tot
167 vizualizări
19-9-2018, 21:13
PSD Cluj a decis că îl susține pe Liviu Dragnea: Nu trebuie să demisioneze» Vezi tot

Sondaj de opinie:

Dacă în toamnă ar fi alegeri parlamentare, ce partid ați vota?