rosal_feb.jpg
Image 1 of 2

Politic/Administrativ

Cluj: Așa arată o canalizare în centrul Clujului. Primăria și Compania de Apă spun că nu e treaba lor - FOTO

  



 

Clujenii care locuiesc pe strada Neagră, lângă strada Victor Babeș, se trezesc la fiecare ploaie serioasă cu apa în subsoluri. Canalizarea este praf, dar nimeni nu ar recunoaște acest lucru.

 

În spate la strada Victor Babes, in centrul Clujului, strada de jumatate ingropata, distrusa dupa cum se vede. La fiecare ploaie dezastru in subsolurile si canalizarile cladirilor. Responsabil??? Apa canal raspuns: nu e de competenta noastra, Primaria raspuns: Sunati la Apa-canal. 

 

Bataie de joc. Multumim cluj #untold #electriccastle. P.S Festivaluri sa fie ca restul e cancan”, ne-a relatat Roxana Vochitoiu.

 

 

rsz_jidvei-must2018-bannerweb-144dpi_728x90_1.jpg
13-7-2018, 11:47
4900 vizualizări
4 comentarii
hmmm14-7-2018, 4:53
Au dat navala taranii din Apuseni in orasul rudei lor. Au venit cu obiceiuri cu tot.
hmmmm16-7-2018, 9:01
Prost te-a facut ma-ta..... PROST nu oricum
Stimata Roxana Vochitoiu...13-7-2018, 15:03
... da mutumeste si #BOR, ca poate din banii cu care sunt finantate din impozitele mele si a tale si a tuturor clujenilor cele cateva sute de biserici din Cluj an de an iti putea face primaria si niste canalizari in loc sa-si ia popii Mercedes si Range Rover!
BOR ascu13-7-2018, 15:38
1,5 milioaqne de euro is fix vax la bugetul de 300 milioane, tousi e ceva sa dai din banii contribuabilior bisericilor , acolo enoriasii sunt incantati sa le prezinte popa un altar renovat cu ajutor de la Primaria condusa de inegalabilul si ctitorul Boc, un clopot adus tocmai de la Athos, sfintit de virginii matusalemici pustnici si neprihaniti, cu sprijinul aceluiasi Boc. Si cum majoritatea sunt pensionari, le mai spune popa ca de nu era Boc veneau la slujba cu bai , trebuia sa cumpere bilet dus-intors, sa faca cumparaturi din piata Flora nu de la IRA sau Dezmir. Iar despre evenimetele "ce pun Clujul pe harta lumii" ma abtin, e un fel de propaganda ieftina, pictata cu aquarele ce se va sterge cat de rapid, cam asa ca si minciuna adusa la rang de mod de trai.

Cele mai citite ştiri din Politic/Administrativ

1557 vizualizări
19-7-2018, 16:48
Piațeta din fața CEC se schimbă radical - FOTO» Vezi tot
297 vizualizări
19-7-2018, 10:07
Noutate în traficul din Florești! S-a lărgit ieșirea de pe strada Cetății - FOTO» Vezi tot
250 vizualizări
18-7-2018, 12:24
Cluj: Vă place haosul de pe aceste străzi? Cum se va schimba zona » Vezi tot
169 vizualizări
26-6-2018, 9:54
VIDEO: După 15 ani, sistemul de irigaţii din Cluj este repus în funcţiune » Vezi tot
152 vizualizări
17-7-2018, 23:07
Pe strada Regele Ferdinand apare bandă de autobuz și vor fi copaci» Vezi tot

Sondaj de opinie:

Dacă în toamnă ar fi alegeri parlamentare, ce partid ați vota?