National/International

Site-ul PSD a fost spart de hackeri. Ce mesaj au afișat

  





Site-ul Partidului Social Democrat a fost spart de hackeri, sâmbătă seară, și a apărut mesajul "Fara penali in functii publice", conform capturii publicate de realitatea.net.

Mesajul complet care putea fi citit la accesarea psd.ro era:

"De ce Romania trebuie condusa de penali?

Vrem o Romanie noua.

Domnule Dragnea, va rugam sa nu va mai creeati legi dupa faptele comise

#farapenali -- Semneaza si tu"

Site-ul PSD a fost inactiv până duminică dimineață, mesajul apărut când se încerca accesarea lui fiind "This site can’t be reached. www.psd.ro took too long to respond".

În jurul orei 12.00, site-ul a început să funcționeze.

rsz_jidvei-must2018-bannerweb-144dpi_728x90_2.jpg
12-8-2018, 12:10
2568 vizualizări
6 comentarii
Eu13-8-2018, 0:25
A învins binele si adevarul, jandarmii au înlăturat răul stârpind lovitura de stat diasphouliana avan reacții rapide din prima zi.
....asda13-8-2018, 9:45
Asta a fost lovitura de stat? Pt inteligenta noatra ai habar ce inseamna o lovitura de stat?
Eu13-8-2018, 10:35
Bai "noatra",de tentativa de lovitura de stat?
Chiar daca adevarul este acesta nu ai cum sa înțelegi acest lucru.
Hahahaha12-8-2018, 14:41
"Creeati” excelent, mai mult de atât nu pot m*istii și penalii semnatari :)) excelent și edificator.
Untoldeanu12-8-2018, 15:01
Au fost drogati, legati drogalaii, ne facem de rusine peste hotare.
Diaspora12-8-2018, 18:52
PEDEAPSA PENTRU PROSTIE ESTE MANIPULAREA, ROMANIA BUBUIE DE PROSTI SI ANALFABETI IN AMBELE TABERE, INCLUSIV CEI CU STUDII POSTUNIVERSITARE(SAU MAI ALES!), CARE SUNT LUATI DREPT FACEBOOK MENTORI DE CEI SI MAI PROSTI CA EI
DE ACEEA LUCRURILE VOR MERGE RAU IN CONTINUARE

Cele mai citite ştiri din National/International

2657 vizualizări
14-8-2018, 8:37
Veste SURPRINZĂTOARE despre părintele Arsenie Boca, Sfântul Ardealului - SONDAJ» Vezi tot
591 vizualizări
14-8-2018, 13:22
Jandarmeriţa lovită la mitingul diasporei a ieșit din spital alergând - VIDEO» Vezi tot
497 vizualizări
14-8-2018, 13:50
Un român neplătit în Anglia a demolat mai multe case - FOTO» Vezi tot
419 vizualizări
14-8-2018, 8:25
Șofer oprit în trafic pentru că avea steagul pus pe mașină. Polițist: Așa am primit ordin - VIDEO» Vezi tot
272 vizualizări
15-8-2018, 12:25
Medicament revoluţionar împotriva cancerului. E în ultima etapă de analiză» Vezi tot

Sondaj de opinie:

Dacă în toamnă ar fi alegeri parlamentare, ce partid ați vota?