National/International

Site-ul PSD a fost spart de hackeri. Ce mesaj au afișat

  





Site-ul Partidului Social Democrat a fost spart de hackeri, sâmbătă seară, și a apărut mesajul "Fara penali in functii publice", conform capturii publicate de realitatea.net.

Mesajul complet care putea fi citit la accesarea psd.ro era:

"De ce Romania trebuie condusa de penali?

Vrem o Romanie noua.

Domnule Dragnea, va rugam sa nu va mai creeati legi dupa faptele comise

#farapenali -- Semneaza si tu"

Site-ul PSD a fost inactiv până duminică dimineață, mesajul apărut când se încerca accesarea lui fiind "This site can’t be reached. www.psd.ro took too long to respond".

În jurul orei 12.00, site-ul a început să funcționeze.

12-8-2018, 12:10
54 vizualizări
6 comentarii
Eu13-8-2018, 0:25
A învins binele si adevarul, jandarmii au înlăturat răul stârpind lovitura de stat diasphouliana avan reacții rapide din prima zi.
....asda13-8-2018, 9:45
Asta a fost lovitura de stat? Pt inteligenta noatra ai habar ce inseamna o lovitura de stat?
Eu13-8-2018, 10:35
Bai "noatra",de tentativa de lovitura de stat?
Chiar daca adevarul este acesta nu ai cum sa înțelegi acest lucru.
Hahahaha12-8-2018, 14:41
"Creeati” excelent, mai mult de atât nu pot m*istii și penalii semnatari :)) excelent și edificator.
Untoldeanu12-8-2018, 15:01
Au fost drogati, legati drogalaii, ne facem de rusine peste hotare.
Diaspora12-8-2018, 18:52
PEDEAPSA PENTRU PROSTIE ESTE MANIPULAREA, ROMANIA BUBUIE DE PROSTI SI ANALFABETI IN AMBELE TABERE, INCLUSIV CEI CU STUDII POSTUNIVERSITARE(SAU MAI ALES!), CARE SUNT LUATI DREPT FACEBOOK MENTORI DE CEI SI MAI PROSTI CA EI
DE ACEEA LUCRURILE VOR MERGE RAU IN CONTINUARE

Cele mai citite ştiri din National/International

416 vizualizări
18-10-2018, 10:43
Patru dintre acționarii Facebook îi cer lui Zuckerberg să plece de la conducerea companiei» Vezi tot
303 vizualizări
15-10-2018, 14:55
Judecătorii Instanței supreme au interzis adunările publice spontane» Vezi tot
197 vizualizări
17-10-2018, 15:06
Încă o țară a legalizat consumul recreațional de marijuana» Vezi tot
162 vizualizări
16-10-2018, 17:16
Ce pedeapsă a primit primăriţa de 25 de ani care îşi conducea satul pe WhatsApp» Vezi tot
133 vizualizări
17-10-2018, 18:20
Șeful CNCD: Ministerul educației discriminează profesorii din secţiile cu predare în limbile minorităţilor» Vezi tot

Sondaj de opinie:

Dacă în toamnă ar fi alegeri parlamentare, ce partid ați vota?