National/International

SCANDAL! A mâncat în mașină, iar taximetristul a vrut să o dea jos. Femeia nu s-a lăsat. Ce a urmat

  



 

O clientă s-a urcat în taximetru și a început să mânânce, spre disperarea șoferului.

 

Taximetristul nu a suportat să vadă acest lucru și a poftit-o să coboare, dar clienta nu a vrut. S-a ajuns la scandal și a fost sunată și Poliția.

 

Vezi mai jos ce a urmat.

 

 

rsz_jidvei-must2018-bannerweb-144dpi_728x90_2.jpg
29-9-2017, 16:16
23 vizualizări
14 comentarii
Chris30-9-2017, 11:58
foarte frumos, taxi-ul e mijloc de transport nu restaurant/shaormerie
clau30-9-2017, 8:05
chiar v ati timpit,un nesimtit orinar de taximetrist vulgar spagar face taraboi pt ca a mincat un corn,au ajuns sa ne dea lectii de bun simt
Ploscos30-9-2017, 13:31
Mai nesimtit esti tu daca agreezi astfel de comportament, taxiul nu e restaurant nici buda!!!
victor30-9-2017, 1:22
Tipic pitipoancelor. Lipsa cei sapte ani de acasa!
Maria29-9-2017, 21:35
Chiar nu e OK sa mananci in taxi. Nici soferul si nici urmatorul client nu trebuie sa suporte mirosul de hot dog lasat de pitzi . Iar bautul de suc din ditamai sticla chiar nu face cinste unei domnisoare .
Penibila.
romani29-9-2017, 18:20
asta e Clujul la ce sa te astepti
bomba29-9-2017, 18:32
Taxi Titan, nu exista la Cluj, e clar ca nu te`ai uitat pana la capat ...:)
septimiu mocanu1-10-2017, 10:02
Asta NU e Clujul prietene .... mai verifica putin si o sa vezi ca e Bucuresti
Moc an29-9-2017, 18:17
Deci nu-mi vine sa cred dar traim in Bokistan, si asta ne ocupa tot timpul...
ha ha29-9-2017, 17:43
eu cred ca taximetristul e retard...lasa fata sa manance....poate e si pe stop...si trebuie sa manance e o fiinta care trebuie respectata, nu vad cu ce a gresit ,eu in locul femei plecam de mult ...atata tam tam ptr nik toata
bIBILOI1-10-2017, 9:57
Sa manance, dar sa manance cum trebuie. Sa puna si ea un ziar pe bancheta, sa sparga o ceapa, sa taie putina slana,.
Ionica29-9-2017, 16:48
Cata prostie intr-un singur videoclip... gen cocalarul si pitipoanca. Cred ca am auzit de 1000 de ori vezi ca te pun pe facebook. Taximestristul acela are nevoie de un control amanuntit. Ea nu a facut mizerie, cu toate ca nici atitudinea ei nu a fost ok, dar el e sub orice critica... o ameninta cu bataia, o jigneste si toate astea cred ca mai mult pentru amaratul ala de bacsis.
..29-9-2017, 18:31
zi romani si trage apa la buda
Zoly29-9-2017, 20:30
Acolo e taxi nu restaurant aproape toti lasa mizerie dupa cemanca in masina

Cele mai citite ştiri din National/International

267 vizualizări
18-7-2018, 22:17
Șofer oprit de poliție pentru numărul de înmatriculare M..E PSD - FOTO» Vezi tot
188 vizualizări
19-7-2018, 22:39
Cum arată ”carnea” crescută în laborator și cât va costa » Vezi tot
144 vizualizări
16-7-2018, 17:04
Prima imagine cu noua Dacia Sandero: ”Va fi starul anului 2019”» Vezi tot
93 vizualizări
29-6-2016, 16:08
Klaus Iohannis a trăit un moment PENIBIL la Consiliul European - VIDEO» Vezi tot
83 vizualizări
19-7-2018, 14:58
Un bărbat s-a legat de gardul Guvernului şi ameninţă că îşi dă foc - VIDEO» Vezi tot

Sondaj de opinie:

Dacă în toamnă ar fi alegeri parlamentare, ce partid ați vota?