National/International

PSD susține că Simona Halep a fost huiduită de 20.000 de oameni, nu FIREA - VIDEO

  



 

PSD a postat un mesaj pe Facebook prin care susține că Simona Halep a fost huiduită de 20.000 de bucureșteni, pe Arena Națională, și nu Gabriela Firea, așa cum s-a întâmplat în realitate.

 

Victor Ponta, fostul lider PSD, i-a acuzat pe actualii conducători ai partidului, în termeni duri, pentru tentativa de a denatura adevărul, în legătură cu momentul în care Gabriela Firea a fost huiduită pe Arena Naţională.

 

Anumite filiale PSD, Giurgiu, Tulcea sau Constanţa, au încercat să inducă ideea că Simona Halep ar fi fost cea huiduită de cei 15.000 de oameni prezenţi pe Arena Naţională. Ponta a anunţat că "această mizerie a fost postată de la Sediul Central al PSD".

 

 

 

Îi rog pe foştii mei colegi din PSD Tulcea , Constanţa, Giurgiu, Mehedinţi şi din alte judeţe să şteargă repede această mizerie care a fost postată de la Sediul Central al PSD pe conturile organizaţiilor locale.

 

Oamenii nu ştiu (aşa cum ştiu eu) că aceste materiale mincinoase, manipulatoare şi absolut mizerabile sunt gândite şi postate direct de la Sediul Central din K10 de un personaj dubios adus de Liviu Dragnea de la Neamţ (numele lui este George Harabagiu, nu poate fi numit “şobolan” că nu trebuie jigniţi şobolanii şi ascultă doar de “Dom Preşedinte”)!

 

Pentru aceste minciuni oribile despre Simona Halep vor fi înjuraţi şi sancţionaţi pe nedrept membrii PSD / vă rog - reacţionaţi!

 

PS - Dragnea şi Firea sunt trecători, dar partidul rămâne. Membrii trebuie să apere imaginea partidului, nu a unor lideri trecători", a fost mesajul postat pe Facebook la Ponta.

 

Primarul general a fost huiduit la scenă deschisă pe Arena Națională de oameni, fiind nevoită să plece de pe stadion. Mii de comentarii negative au fost postate pe pagina de Facebook a Gabrielie Firea, iar aceasta și-a închis contul. 

 

Vezi mai jos cum a fost huiduită Gabriela Firea.



rsz_jidvei-must2018-bannerweb-144dpi_728x90_2.jpg
13-6-2018, 11:22
104 vizualizări
12 comentarii
Lucmed14-6-2018, 12:58
Cabinet de medicina muncii și analize medicale efectuăm analize oftalmologice și ORL la prețuri avantajoase.PSD-iștilor acordăm facilități
dr. Ciomu14-6-2018, 13:42
In colaborare cu Lukmed oferim consulatii chirurgie generala si urologica. Unde tratam noi, nu mai doare si nici boala nu mai este.
realitate14-6-2018, 1:42
Nu de 20 de mii ci doar de cateva sute de limbrici sorosisti. S-au vazut de la bun inceput lozincile'#rezist' cu care au venit, zic ei, la o intalnire cu Simona.
pt realitatea paralela14-6-2018, 12:37
pana si psd-istii tai infecti au recunoscut ca, TOT stadionul a huiduit-o pe firea.
poov13-6-2018, 16:42
Soros a platit 100 lei de persoana pt cei care au huiduit.
A13-6-2018, 20:31
M*** PSD
wow13-6-2018, 21:29
oare imi da si mie ceva, Soros asta? si io am huidut-o, dar acasa la tembelizor...si cainele meu a latrat-o de numa' numa'. ca tot se mieunau psd-istii, cum ca Soros da lei la catei.
student13-6-2018, 14:36
postacii psdisti sunt mufati bine la dracnea momentan. Imediat ce-si vor dezlipi ventuzele, vor comenta aiurea si fara rost aici.
EU13-6-2018, 13:47
PSD-iștii ăștia trăiesc într-o lume paralelă
radu B13-6-2018, 13:31
Lingai si pupincuristi ai PSD-ului nu comentati in nici un fel aceasta minciuna vadita elaborata sub atenta indrumare a exceptionalilor conducatori ai PSD.???
Alin13-6-2018, 12:38
La alegerile următoare trebuie ieșit la vot. Trebuie să scăpăm de hoții și mincinoșii care ne conduc.
Bogu13-6-2018, 11:47
Asa se pierd alegeri si credibilitate. Asumarea raspunderii unui esec lipseste cu desavarsire. Calitatea oamenilor politici din Romania este mlt inferioara politicienilor din U.E,, la care ar trebui sa ne raportam.

Cele mai citite ştiri din National/International

235 vizualizări
17-8-2018, 14:34
Protestatar: De ce mulți jandarmi aveau numerele de identificare de pe casti ascunse cu banda neagra? - FOTO» Vezi tot
126 vizualizări
17-8-2018, 11:29
Pensiile din Apărare, Interne şi SRI au crescut de 15 ori» Vezi tot
109 vizualizări
17-8-2018, 17:03
Mihai Şora, reacţie la Norica Nicolai: Avem toți telefoane și filmăm. Nu pot fi ascunse, nici falsificate» Vezi tot
84 vizualizări
17-8-2018, 11:48
Social-democraţii din Elveția îl pun la zid pe Dragnea» Vezi tot
67 vizualizări
16-8-2018, 15:27
Această chelneriţă şi-a dat demisia DIRECT după ce a primit bonul» Vezi tot

Sondaj de opinie:

Dacă în toamnă ar fi alegeri parlamentare, ce partid ați vota?