National/International

Mai multe vedete, între care şi Oreste Teodorescu, audiate într-un dosar de trafic de droguri

  



 

Mai multe persoane cunoscute, între care creatorul de modă Răzvan Ciobanu, Raluca Bădulescu şi Oreste Teodorescu, sunt audiate, joi, la sediul DIICOT Ploieşti, în calitate de martor într-un dosar de trafic de droguri.

 

La sediul DIICOT Ploieşti au fost aduse la audieri mai multe persoane cunoscute din showbiz, printre printre care şi creatorul de modă, Răzvan Ciobanu, dar şi Raluca Bădulescu şi Oreste Teodorescu, scrie Mediafax.ro.

 

Răzvan Ciobanu şi Raluca Bădulescu au fost văzuţi pe scările din faţa DIICOT Ploieşti, dar au refuzat să dea declaraţii.

 

Perchezițiile nu au avut loc și la locuințele acestor vedete, ele având calitatea de martori. 

12-7-2018, 16:10
65 vizualizări
14 comentarii
hmmm17-7-2018, 1:00
Probabil ca toti ametzitzii aia de la Realitatea lui Rares Bogdan se drogheaza la greu. Se comporta anormal in timpul emisiunilor.
aha...17-7-2018, 13:12
Da, ca borcanul ala de pastor propavaduitor numit Gadea si cimpanzeul de Badea sunt niste normali de o decenta si cu un simt al "realitatii" iesite din comun.
Niste profesionisti, ce mai...
Nu mai vorbim de doamnele Dancila, Carmen Dan, Olguta Vasilescu sau sperietoarea de Firea, sunt de o finete si amana un rafinament, mai mare dragu'!
aha,aha...19-7-2018, 8:35
Sunt femei serioase nu ca taranii din USR care au devenit circarii parlamentului. Aia da , pot fi banuiti ca vin drogati la parlament. Ar trebui testati aleatoriu.
hmmm14-7-2018, 22:05
Toti astia cu "#rezist" sunt drogati. Ii recunosti dupa ceea ce fac. Mare lucru ca si comicii din usereul sorosesc sa nu fie si ei drogati. Banii lui mosh seoreos sunt din belsug.
wow15-7-2018, 9:59
da mah...toti suntem niste drogati; drogul nostru este strada. pe de alta parte, tu si lingaii tai de breasla sunteti intoxicati de otrava lui dracnea & co. noi macar, luam droguri bune.
Corect !16-7-2018, 3:35
sa cumperi drog de o mie de euroi odata implica sa castigi bani multi.
Anti penali cu aere de dictatori!!!16-7-2018, 21:09
Du-te ma kkatule ca am vazut cum aratau partici[pantii la mitingul lui Dragnea! Numai intelectuali rasati!
Numa sa indrazneasca imbecilul sa isi mai dea si ordonanta de urgenta si sa se gratieze, ca o sa vedeti cum arata revolutia din '89 in varianta 2018!!!
Sa-si pregateasca din timp elicopter cu autonomie de zbor mai mare decat Bucuresti-Targoviste, ca o sa o pateasca fix ca Ceausescu rahatu dracului!
Stefan14-7-2018, 16:14
Sunt sigur că totul este o făcătură a găştii autointitulate P.S.D. Oreste este cel mai acid critic al faptelor de corupţie şi a tâlhăriei din banul public a lui Dragnea Liviu.
realitate15-7-2018, 7:54
Toti cei cu Soros in suflet au un comportament anormal. Acum au aflat romanii care este explicatia.
clujean15-7-2018, 12:09
Bai "realitate", tu si cu ai tai vajnici privitori de latrina 3 si rtv, chiar ca traiti intr-o "realitate paralela". Mi-e mila doar de copiii vostri. Ma rog la bunul Dumnezeu ca macar pe ei sa nu-i indoctrinati in halul asta !!!
@clujean17-7-2018, 0:45
esti un tampit.
punct.
comportamentul tau manifestat prin a cere celorlalti sa nu se uite la anumite posturi de televiziune arata cat de retardat esti.
arata-ne tu in desteptaciunea si autosuficienta ta superioara cu ce sunt mai bune celelalte televiziuni?
ca sa vezi!12-7-2018, 21:57
Taranul asta de oreste se dovedeste un impostor. Tocmai el vorbeste altora de moralitate?
...si sa nu crezi!13-7-2018, 14:30
Ba "orasene", daca tu ipotetic vorbind o sa fi chemat ca martor in dosarul in care profesorul de sport a copilului tau e judecat pentru ca s-a dat putin sa pipaie niste minori prin vestiare sa zicem, inseamna ca tu esti cel lipsit de moralitate, impostor si eventual si putin pedofil?
Sa mori tu...12-7-2018, 17:55
"La sediul DIICOT Ploieşti au fost aduse la audieri mai multe persoane cunoscute din showbiz"
Serios? AU FOST ADUSE?!? Eventual cu duba?
Oare nu AU VENIT singuri in calitate de martori?
Kkat de stiri de senzatie ce vreti sa fiti!

Cele mai citite ştiri din National/International

2464 vizualizări
18-9-2018, 10:11
O nouă metodă de înșelătorie prin telefon a apărut în România» Vezi tot
294 vizualizări
18-9-2018, 10:18
Alina Gorghiu, fostul lider PNL, susține că Viorica Dăncilă ”e un soi de marţian”» Vezi tot
264 vizualizări
18-9-2018, 17:36
Ambasada Suediei, ironii pe Facebook după ce Dăncilă a ratat întâlnirea cu Juncker» Vezi tot
190 vizualizări
18-9-2018, 9:51
Guvernul se reunește marți, după ce a amânat ședința de ieri. Urmau să aprobe OUG pentru modificarea referendumului» Vezi tot
168 vizualizări
17-9-2018, 17:52
Aproape 170 de jandarmi au depus plângeri la Parchet în urma protestului din 10 august» Vezi tot

Sondaj de opinie:

Dacă în toamnă ar fi alegeri parlamentare, ce partid ați vota?