National/International

Jandarmeriţa lovită la mitingul diasporei a ieșit din spital alergând - VIDEO

  



 

Jandarmerița lovită în timpul mitingului diasporei, despre care șefii ei au spus că va rămâne paralizată, a ieșit din spital alergând.

 

Femeia jandarm este bine, s-a ridicat, a comunicat. Am vorbit cu cei doi jandarmi, printre care şi o domnişoară de 23 de ani care este bine. Era pansată, avea o arsură. (...) Nu are factură de coloană, nu este la Terapie Intensivă, e pe secţia de Chirurgie. (...) Am văzut imaginile, ei sunt bine, mă aşteptam la cu totul altceva”, a declarat, în 11 august, ministrul Sănătăţii, Sorina Pintea, în cadrul unei vizite la Spitalul Floreasca.

 

Dovada că totul este bine poate fi văzută în clipul de mai jos, prezentat de Mediafax.

14-8-2018, 13:22
60 vizualizări
6 comentarii
ionut15-8-2018, 9:43
#muiepsd M U. I. E P S D !
felicitari JANDARMERIEI ROMANE!14-8-2018, 23:39
Vor face puscarie grea rezistentii care au batut-o. Astia sunt diaspora sasului cu sase case?
wow15-8-2018, 7:28
esti sigura ca rezistentii au batut-o?
Michael14-8-2018, 22:21
Circula un banc, a auzit familia lui Sumi de minunea medicala romaneasca si-l transfera aici curand.
M U I E PSD14-8-2018, 21:30
N-A FOST BATUTA DESTUL !!! M U I E PSD !!!!!
dan14-8-2018, 19:28
V-ați fi bucurat sa rămână paralizata?
A avut noroc cu echipamentul, la loviturile drogatiilor, ațâțați !!!

Cele mai citite ştiri din National/International

532 vizualizări
15-11-2018, 11:56
La un curs anticorupție, un primar a furat peria de curățat pantofi din holul hotelului - VIDEO» Vezi tot
479 vizualizări
15-11-2018, 13:08
Cele mai criminale zodii din România, conform unui Studiu al Parchetului General» Vezi tot
421 vizualizări
15-11-2018, 11:03
Reacția golănească a protestatarului Mihai Dide la moartea jandarmeriței din Suceava» Vezi tot
402 vizualizări
14-11-2018, 16:09
Nu e glumă! Pasagerii unui zbor LOT au adunat bani pentru a cumpăra o piesă pentru avion» Vezi tot
310 vizualizări
14-11-2018, 23:10
Se anunță un nou protest masiv la București, după ofensiva PSD la adresa UE» Vezi tot

Sondaj de opinie:

Dacă în toamnă ar fi alegeri parlamentare, ce partid ați vota?