National/International

Cum lovea un jandarm GRATUIT un potestatar din București: Purta tricou #farapenali - FOTO

  



 

Jandamrii s-au pierdut cu firea la protestul din București și au bătut pe oricine le ieșea în cale

 

Absolut scandalos! Lovit fără motiv de jandarmi doar pentru că purta tricou #farapenali!

 

Vlad e unul din cei mai pașnici oameni pe care îi cunosc. E unul din juriștii care ne ajută la grupul parlamentar și care muncește la multe din sesizările, amendamentele și proiectele pe care USR le depune. În seara asta, singura lui ”vină” a fost că purta un tricou cu #farapenali.

 

Cel care a lovit fără motiv un cetățean pașnic trebuie să răspundă. La fel cum trebuie să răspundă toți cei care au decis acțiunile brutale și nejustificate din această seară ale jandarmeriei. Iar Carmen Dan, Viorica Dăncilă și Liviu Dragnea trebuie să plece de urgență!”, relatează un protestatar din București.

11-8-2018, 9:51
64 vizualizări
5 comentarii
Bocila11-8-2018, 14:56
Nu i-a dat destul!!
radu B11-8-2018, 20:27
S-a pastrat si pentru tine,dar tie o sa-ti dea mu!e pana nu mai poti.
Eu11-8-2018, 22:22
Sunt eu, ma-ta!
Ina11-8-2018, 11:18
Prostul potrivit, la locul nepotrivit. Încă a fost gigea jandarmul.
Dino11-8-2018, 11:17
Luati-as fam...in pla gonoi de jdr.

Cele mai citite ştiri din National/International

415 vizualizări
18-10-2018, 10:43
Patru dintre acționarii Facebook îi cer lui Zuckerberg să plece de la conducerea companiei» Vezi tot
302 vizualizări
15-10-2018, 14:55
Judecătorii Instanței supreme au interzis adunările publice spontane» Vezi tot
195 vizualizări
17-10-2018, 15:06
Încă o țară a legalizat consumul recreațional de marijuana» Vezi tot
162 vizualizări
16-10-2018, 17:16
Ce pedeapsă a primit primăriţa de 25 de ani care îşi conducea satul pe WhatsApp» Vezi tot
132 vizualizări
17-10-2018, 18:20
Șeful CNCD: Ministerul educației discriminează profesorii din secţiile cu predare în limbile minorităţilor» Vezi tot

Sondaj de opinie:

Dacă în toamnă ar fi alegeri parlamentare, ce partid ați vota?