Machte Wizz 160x600 px Stiri de CJ.jpg

Economic

Tren de la Cluj la Viena cu 40 de euro

  



 

Un tren va face legătura între Cluj-Napoca și Viena, via Oradea și Budapesta.

 

Trenul Transilvania va avea doar vagoane ale ÖBB și va circula începând cu 9 decembrie 2018. Noul tren va pleca din gara Cluj Napoca la ora 7:40 și va sosi la Viena la ora 17:21. Din Viena, trenul Transilvania pleacă la 10:42 (ora locală), ajunge la Oradea la 19.44 iar la ora 22:25 va intra în gara Cluj. Trenul are planificate 23 de opriri, anunță Radio Cluj.

 

Preţul unui bilet va fi de aproximativ 40 de euro.

rosal_dispecerat[1].png
31-10-2018, 15:18
3353 vizualizări
7 comentarii
Manasturul 31-10-2018, 15:33
Mulțumim Boc , de aceea cel puțin 5 mandate iti vor aparține.
Zorilor31-10-2018, 22:30
Ba tugulane, nu sti ca este Domnul Boc, ca nu ati halit arpacasul din aceeasi strachina! Necrescutule mitocan care esti!
@Zorilor31-10-2018, 22:52
Sa "sti" ca el este, crede-ma ca doar datorită lui ne mai baga careva in seama, crescutule umflat si răsuflat ce esti!
Zorilor1-11-2018, 4:46
Cam asa e si cu organul dim mu ia ta, nu ma terchea Berchea? Se scrie Lui, cu L mare, ca nu te adresezi unui sugau ca tine, jegosule paduchios.
Mat.a1-11-2018, 6:17
Idiotule”dim” , e organul celor din Manastur care te-au procreat, de ce vorbești așa cu mine după ce naștere ti-am dat și te-am slobozit in levigat la pata Rât?Bu ti-e rusine măgar de bou sa-ti bati joc de mat.a ?
Dan manastureanu pizdii1-11-2018, 6:54
Fara boc vati bea toti cooaiele de foame
Eu1-11-2018, 10:52
Tot prostul site-ului ai rămas?