aeroport macheta iunie 2018.jpg

Economic

Se caută angajați pentru curățenie, la Cluj! Vezi ce criterii trebuie să îndeplinești pentru a aplica la post (P)

  





Compania LIBRO EVENTS caută angajați pentru efectuarea curățeniei în cadrul și în afara de sediului E.On Gaz, din Cluj-Napoca, cu echipamentul din dotare (pus la dispoziție de către angajator).

Angajatorii caută persoane responsabile, punctuale, rapide, atente la detalii și care dețin abilități de lucru în echipă.

Angajaților le este oferit un program de 8 ore, contract de muncă pe o perioadă nedeterminată, salariu fix plus bonuri de masă și echipament pentru desfășurarea activității.

Persoanele interesate de post pot apela numarul de telefon: 0754204323

rosal_dispecerat[1].png
7-9-2017, 17:50
49 vizualizări
10 comentarii
LuLu Cluj 10-9-2017, 7:38
Daca nu se mai dau ajutoare sociale ???? ar fi posibil sa fie si pretendeti la aceste joburii ,,,,,
Burdujel9-9-2017, 17:21
Mi se pare interesant ca "trebui sa indeplinesti anumite criterii" ca sa poti accede la postul de femeie de servici. Nu oricine are aptitudinile necesare, doar cei alesi.
Si carpa de sters praful se numeste "echipament"
"Cool"
dan8-9-2017, 18:41
Salariu 900 lei in mana lei va la sclavi. Le-o fost rusine sa declare salariul. Poate in uganda sau zair gasesc ceva
asd8-9-2017, 18:28
d-apoi sa zica si salariul,ca sa stiu si io daca ma mut de sub curul lui Boc sau mai astept,nu ca nu mi-ar placea aici,primesc bani frumosi pt limbutzele astea,dar noh,daca apare ceva mai bun,de ce nu.plec acolo
ion8-9-2017, 18:11
@sile: Salariul e in functie de viteza de frecare si cat gaz scapa.
Mihai8-9-2017, 18:08
Trebuia naparat mentionat echipamentul ? Asta-i ca si anunturile alea in care se specifica ca primesti masina si telefon, ca si cu ar fi un maare avantaj, fiind trecut in rubrica "beneficii".
sile8-9-2017, 16:38
Ptr ce nu ni se comunica care este salariul ?
haha8-9-2017, 18:35
Minimul pe economie (1060 lei net). Cat sa fie?
sile8-9-2017, 15:56
Care este salariul pe care il ofera ?
dan9-9-2017, 5:53
Esti interesat,sile?:)