Divertisment

UNTOLD 2018 vine cu o nouă surpriză: Scenă TRANCE pe care vor urca cei mai buni artiști ai genului!

  




ATB, BRYAN KEARNY, CHICANE, FERRY CORSTEN, MARKUS SCHULZ, GARETH EMERY, ORJAN NILSEN, MARLO, SIMON PATERSON, SOLARSTONE, STANDERWICK, THE THRILLSEEKERS sunt doar câțiva dintre cei care vor urca pe scena trance a festivalului UNTOLD.

Ediția din 2018 a festivalului UNTOLD vine cu o surpriză pentru fanii festivalului și aduce în România cei mai buni artiști din lume ai muzicii trance, pe o scenă dedicată exclusiv lor. Pe scena trance vor urca: ATB, Bryan Kearney, Chicane, Ferry Corsten, Gareth Emery, Orjan Nilsen, Markus Schulz, MaRLo, Simon Patterson, Solarstone, Standerwick (live), The Thrillseekers, Airwave, Astral Projection,Ben Gold, Bogdan Vix, Gabriel & Dresden, John 00 Fleming, Kyau & Albert, Marco V, Mark Sherry, Menno de Jong, Omnia, Richard Durand, Ruben de Ronde, Super8 & Tab și Will Atkinson.

Cea mai reprezentativă figură a muzicii trance la nivel mondial este Armin van Buuren, care la fiecare ediție a festivalului UNTOLD a dedicat o parte din setul lui acestui gen muzical. Noua scenă trance s-a născut din dorința de a le oferi iubitorilor genului din România un loc dedicat lor, unde să se reunească alături de artiștii lor preferați, în fiecare an.


Printre pionieri se numără și artiștii care vor urca în acest an pe scena trance a festivalului UNTOLD: Gareth Emery, Markus Schulz, ATB, Chicane, Ferry Corsten și mulți alții.

Abonamentele pentru cele patru zile de festival dar și biletele de o zi pot fi achiziționate de pe www.untold.com.

Cei care nu și-au găsit încă un loc de cazare pot să consulte site-ul festivalului UNTOLD unde au fost publicate și posibilitățile de cazare în căminele studențești din Cluj-Napoca.

UNTOLD 2018 va avea loc în perioada 2-5 august, la Cluj-Napoca.


15-5-2018, 13:55
75 vizualizări
37 comentarii
Postacul neutru16-5-2018, 15:09
Un comentariu scurt;RESPECTE antoldeanu,un om cu mintea limpede si capul pe umeri.
Dan Manastur vero16-5-2018, 15:32
Niște pupături, lingaceli, plecăciuni ca sa alunece mai bine?
ORL16-5-2018, 13:42
Exista o lege care pedepseste galagia dupa ora 22, exista deja si o derogare?
pescarul amator16-5-2018, 6:32
Atata am de urat, , hai ploaie hai, fulgere si vijelie peste sodomistii gomoristi!
Ion16-5-2018, 10:05
Vezi poate sar bătrânii pe nevasta-ta!
hmmm16-5-2018, 2:32
Daca nu canta si vedeta locala Pomohaci atunci este jale printre clujeni.
Untoldeanu15-5-2018, 20:59
Va fi cel mai tare festival de pana acum . Multumim BOC si echipei acestuia pt sprijinul acordat si pt ca a schimbat imaginea Clujului cu acest UNTOLD.
Boc15-5-2018, 23:18
Multam fain draga, mai am de muls un hemoroid si gata, ai o bratara, de aia roza sin, poti duce in carca pe cineva ca eu mi-am dus lectorita poiata de la UBB
roxana15-5-2018, 19:04
Armin Van Buuren e cool .... Ar fi bine sa explicati ce inseamna scena TRANCE ptr cei care nu au auzit
maciucaru15-5-2018, 23:40
Cooolll, si ciobanu din Berind cu branza , trance si france, ai uita ca tact.u o fost la oi?
x15-5-2018, 16:20
PLM!!!! Asta daaaa! Abia astept! :D
NWYR15-5-2018, 16:11
NWYR ar fi cei mai grozavi
gaby15-5-2018, 16:05
frumossssss
z15-5-2018, 22:58
esti un frustrat.
sictir15-5-2018, 23:06
ca de obicei postezi aceeasi expirata diaree
la mai multe articole
Untoldeanu15-5-2018, 23:11
Nevinovat , bolnav psihic, labil psihic acest Antoldeanu.
antoldeanu15-5-2018, 23:13
Hai ca mergeti acasa, zau asa, poate deschide si pe la satul Buda vreun centru IT, va face si Untold, acolo intre buzi si sandramale cu Cucuruz, luava-ar Mamonu!
higena15-5-2018, 23:43
Domnu antoldean, tinand cont ca nu este pe acolo hartie, cu ce se sterg la dos? Cu foaie de porumb?
antoldeanu15-5-2018, 23:46
Nici vorba draga mea, nu suntem primitivi, se sterg cu Curierul Primariei, si asa sub scara de serviciu zac 2 tone, hartie gata inmuiata si moale, ca cum limba unora de pe aici.
clujean16-5-2018, 0:10
Cum, din alea platite din banii banii nostrii? Ca si eu primeam in posta cand si cum, acum ma intreb oare cine le distribuia, nu cumva cine le fproducea? Si cu returul?
radu16-5-2018, 0:37
antoldeanu pari sa fii clujean adevarat lasa pe astia ca sint cei care se ca ca la clozetul din fundul curtii
higena16-5-2018, 0:43
Domnu antoldean, in ce cartier sunteti?
antoldeanu16-5-2018, 7:58
Resedinta e pe Cardinal Hossu, ex Pavlov.
@antoldeanu16-5-2018, 9:02
minti, bah!
@15-5-2018, 17:53
m*rtii m*tii .... !!
antoldeanu15-5-2018, 18:14
Deranjati in toate, mai huligani si ordinari, nu suntem tarani, suntem oameni care vrem sa circulam normal, bolnavii din spitale sa nu aiba parte de scandal noaptea, vecinii nu doresc pocnete si muzica elkectronica pana dimineata. Si apoi cu ce drept e ingradita portiunea din Parcul Public? Zona Chos cu lacul acela? Nu drogatilor, deja plangerea e depusa si procurorii analizeaza. Mergeti voi la Tara sau in capat de Manastur. Sa va vad acolo daca-i deranjati pe manastureni. Si ce este cel mai grav e ca ne blocati accesul cu masina in zona, si tot orasul e paralizat. Parca nu ne ajunge anul universitar, cand toti loozerii circula si parcheaza peste tot aiurea, cand sa ne bucuram de 2 luni mai linistite hop si festivalul asta al idiotilor. Bai, nbe-am saturat!
Clujean normal15-5-2018, 18:46
Mai paralitic schizofren , nu mai vorbi la plural. . .
antihateri15-5-2018, 18:48
antoldene,esti pe nicaieri ca de obicei
antoldeanu15-5-2018, 18:50
Tu esti asa cum ma descrii, eu scriu, nu vorbesc si chiar daca a-s vorbi nu m-ai putea auzii. Poate doar daca ti-as sopti la ureche , ceva acolo, un croseu sau un spit, jeg ce esti.
x15-5-2018, 19:03
pe cine faci tu mah huligan si drogat.
sa-i pupi pe manastureni in fundul curtii!!!
vezi ca vine SALAM la DEJ sau poate FUEGO.......

retard ce esti

viva untold !15-5-2018, 19:10
si orgasma si antoldeanu sunt acelasi nefericit,clovnul sile, nu v-ati prins ? dupa el nu se ia nimeni, puteti sa va distrati, ca el oricum nu conteaza
antoldeanu15-5-2018, 19:11
Am scris ce patiti daca-i deranjanti pe manastureni, pe aia seriosi nu pe aia cu prafuri si iubitori de untold. Mah esti cu aia ce te-o fatat ma , lindina ametita, n-am treaba cu Fuego, Dej sau Parizer, eu is clujean din 4 generatii si nu ma faci tu, vinitura de IT, sa ma duc de acsa, parca-ti vad muii.anul, barbos, cu cercel in nas, pupos de la tastura, 2 bete in loc de picioare, injectat cu etno prafuri, mai paducel, vezi ca de dau cu mine-n tine iti scot besina din urchi, limbrice de anus desfundat.
@ SILE15-5-2018, 19:33
Numai de 4 generatii esti clujean ? Strabunicii de unde au venit ?
Y15-5-2018, 20:44
Vad ca esti plin de rahat... in gura cel putin.... creier de gaina... atata poti deci nu ma supr
Sunt manasturean mah!!! Vinitura esti tu cu tot neamu'
Zobar15-5-2018, 23:59
Tu esti magar nu manasturean muma-to o fost asin si tata-o porc si ai nesit tu npe canal mo, lingurar.
Ion A.16-5-2018, 3:18
acuma, ca ne-am pus rau cu arabimea, poate face vreun ciuhap curat prin zona untoldului
ibrahim16-5-2018, 9:00
Pacat ca se vor sparge niste geamuri prin zona, in rest ok.