Divertisment

S-a anunțat programul parțial pe zile pentru UNTOLD 2018! Vezi ce artiști urcă pe scenă în fiecare zi și cât costă biletele (P)

  





UNTOLD 2018 vine în acest an, pe cele 10 scene, cu unii dintre cei mai buni artiști internaționali ai momentului. The Chainsmokers, Jason Derulo, Armin van Buuren, Kygo, Diplo, Afrojack, Tiesto, Don Diablo, Steve Aoki, Dimitri Vegas&Like Mike, Solomun și Nina Kraviz sunt doar câțiva dintre artiștii care au urcat deja în line-up- ul festivalului UNTOLD.

Organizatorii vin în curând și cu alte nume mari care vor completa lista celui mai așteptat festival de muzică.

Ediția din acest an a festivalului UNTOLD vine cu surprize pentru fanii celui mai așteptat eveniment muzical al anului. Pentru că UNTOLD a devenit unul dintre festivalurile lui de suflet, Armin van Buuren și-a dorit ca în acest an să fie cel care va face din ceremonia de închidere a ediției 2018 a festivalului UNTOLD, un moment unic și de neuitat. Fanii festivalului vor trăi și în acest an experiențe muzicale unice alături de cei peste 250 de artiști care vor ajunge la Cluj- Napoca, la unul dintre cele mai mari festivaluri de muzică din Europa, UNTOLD.

Headlinerii festivalului și o parte din artiștii anunțați deja vor concerta pe cele 10 scene ale festivalului după cum urmează:

JOI, 2 AUGUST: THE CHAINSMOKERS, DIPLO, AFROJACK, OLIVER HELDENS, The Asteroids Galaxy Tour, Will Sparks, Nina Kraviz, Pan Pot, Borgore, Pendulum DJ Set și mulți alții.

VINERI, 3 AUGUST: JASON DERULO, KYGO, TIESTO, KSHMR, TUJAMO, DON DIABLO, Solomun, Modestep, Noisia DJ Set și mulți alții.

SAMBATĂ, 4 AUGUST: THE PRODIGY, STEVE AOKI, DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE, DANNY AVILA, ALESSO, Loco Dice, Seth Troxler, The Glitch Mob, Flux Pavilion, Andy C și mulți alții.

DUMINICĂ, 5 AUGUST: ARMIN VAN BUUREN, PAUL KALKBRENNER, FEDDE LE GRAND, Jamie Jones, Dub Fx, Wilkinson DJ Set și mulți alții.

Programul este parțial și poate suferi modificări.

IA-ȚI ACUM BILETUL DE O ZI!

Începând de marți, 17 aprilie, ora 10.00 se pot achiziționa bilete de o zi. Pentru zilele de JOI, VINERI și DUMINICĂ fanii festivalului pot cumpăra biletele de o zi la prețul promoțional de 225 de lei plus taxe. Prețul final al acestora va fi de 300 de lei plus taxe. Pentru ziua de SÂMBĂTĂ, prețul biletului este de 275 de lei plus taxe, prețul final al acestuia fiind de 350 de lei plus taxe.

UNTOLD 2018 va avea loc în perioada 2-5 august, la Cluj-Napoca.

 



16-4-2018, 13:38
75 vizualizări
12 comentarii
Libidel16-4-2018, 20:51
Unde e trupa AD LIBIDOU? Cei cu first concert.si atata promovare pe aici. Pe ei de ce nu-i vedem la Antold. Sunt foarte populari la Rachitele am auzit. Ziua la coasa, seara cate-o melodie la coperativa, Eu zic ca merita si ei un loc la Antold.
Lindicel16-4-2018, 22:06
Pai nu am stabilit ca ăștia cu libidou scăzut ii lăsam sa se joace ma-ta cu ei, poate poate....
Ce zici, merita?
antoldeanu16-4-2018, 16:44
Oare chiar nici o institutie a statului nu se sesizeaza, spatiul este public, sunt spitale in zona, oameni care nu suporta galagia noaptea, ce naiba e asta?
Criculae16-4-2018, 16:52
Numai sa nu crapi, idioțel ce esti.
Esti mai prost decat prevede legea.
La noi, clujenii nu te gândești, scarnavie?
antoldeanu16-4-2018, 18:01
Mai rahatel puturos, eu is in Cluj demult si nascut aici din clujeni 100%, bunu-to se gandea sa vanda diboli si sa vina portar la CUG, te-ai ajuns Untoldist mai slobozule? Acu' te crezi si clujean mai putoareo? Daca te prind ca-mi urinezi la poarta ti-o tai si ti-o var in gura aia stirba , magarule!
Murphfy16-4-2018, 18:20
Bine zice,Criculae, nu cred ca crapiiiiiiiiiii ? Auzi la el , clujean,ai mama, daca da, cu ea sa vorbești asa, boule.
DJ Preafericitu'16-4-2018, 21:27
"Oare chiar nici o institutie a statului nu se sesizeaza"
Ba da, biserica! Ca de ce fac si altii galagie, ca doar ei au voie sa le urle boxele si si sa le dangane clopotele in fiecare duminica dis de dimineata plus in alte n'spe mii de alte sarbatori si nu patru zile ci un an de zile, si nu doar intr-o zona, ci in tot orasul!
Sau daca muncesti toata saptamana n-ai dreptul la tine in casa sa te poti odihni duminica dimineata mai mult? Bolnavii din spitale nu aud si galagia asta?
Burdujel16-4-2018, 16:28
Super artiști internaționali , mai ales in primele 4 zile.
BOC, ai facut o populație fericita, niste clujeni incantați, tine-o tot asa cu festivaluri in Cluj Napoca si te vom vota inca 4 mandate.
Cluj Napoca, oras european, oameni de excepție.
antoldeanu16-4-2018, 16:42
Esti mai prost ca ala din filmele lui Sergiu, cretinel ce esti.
Mișu 16-4-2018, 23:35
nu înțeleg de ce vorbești asa de urât. D-nu Burdujel doar și-a exprimat frumos punctul ei de vedere.daca ai avea cei 7 ani de acasă sigur nu ai fi așa. si asta nu contează unde te-ai nascut.
Viva UNTOLD si asta pt ca sunt fan al festivalului si am făcut si fac parte din ea.
antoldeanu17-4-2018, 5:46
Misule, nici nu ma gandeam sa fie altfel, totusi , ce sex ai, cam confunzi genurile, e la moda cu lesbigay, ori stai prost cu romana? Di ce faci tu parte? Din Ea? Punctul ei de vedere? Oare nu confunzi Untold cu parada lesbienilor? Ca o sinteza, esti vai de tine.
@antoldeanu17-4-2018, 7:56
Dar tu, DI ce esti idiot, ce scoala ai facut,esti varza, ea se scrie cu litera mica,iar mai sus "eu is"
Halal esti!