Divertisment

Paszkany aduce Rammstein pe Cluj Arena, in cinstea CFR

  




Patronul echipei CFR Cluj negociaza cu nemtii de la Rammstein pentru un concert pe Cluj Arena in cinstea celui de-al treilea titlu. In 2010, finantatorul CFR Cluj a adus Iron Maiden.

Arpad Paszkany le-ar marturisit prietenilor ca doreste sa-i aduca pe cei de la Rammstein in Ardeal, pentru a sarbatori cu fast titlul cu numarul trei, scrie enational.ro.

Nemtii de la Rammstein sunt in prezent in concert in SUA si nu au anuntat datele de concert din acest an, in Europa. Trupa ar putea sa ajunga la Cluj in august, inainte de inceperea noului sezon in Liga 1.

 

VIDEO si FOTO - Concert Iron Maiden la Cluj! Cele mai "tari" imagini din show-ul britanicilor in inima Transilvaniei!

24-5-2012, 1:08
21 vizualizări
10 comentarii
Sahir5-7-2012, 10:14
hahaha.Daca injuri pe cineva incearca macar sa scrii corect.
Alina25-5-2012, 14:47
Asea de la U sunt foarte retardati, au in general 3 clase si sunt toti manelisti. Din acest motiv ragnesc mai jos cand aurd de Rammstein. Pacat de vorbirea murdara care ne catalogehaza ca tarani in toata europa. NU SUNTETI CLUJENI !!!
to24-5-2012, 11:58
@george237 .... un alt retartad care nu vede mai departe de singurul lui neuron din cap .... daca il are.
@fan U24-5-2012, 11:56
bai fan U , esti cretin rau,nu? Stadionu' nu-i a lu' ma-ta aia spalatoreasa si tac-tu strungaru', ci al orasului, cine da banu' il inchiriaza. te deranjeaza pe tine ca face careva un concert acolo? vai, n-ar cumpara patronu' RDS/RCS clubul pe care pretinzi ca-l iubesti, sa vad atunci ce mai ziceti de unguri. La fel cum urlati "afara cu ungurii din tzara" si era szolo in poarta lui U?
retardatilor.
Ardeal24-5-2012, 11:49
@george237 Iti propun sa iei toate boraturile din Romania si sa va duceti dracului in India, de unde ati venit, tigani borati!
@george 23724-5-2012, 11:41
Homalau de manelist sau gay de disco esti George? ....ti morti si ranitii m..ti
slt-r24-5-2012, 10:33
George237: Participarea la concert este facultativa......tu poti ramane p'acasa ci "cedeuri" Guta si Minune....
clujcfr24-5-2012, 10:16
Ce oameni prosti sunteti...iarasi incepeti cu injuraturi.Nici nu e de mirare ca romanul e considerat un TARAN in toate tarile Europene.Sunteti niste ratati...pacat de voi...nu sunteti buni nici de cules portocale...si de acolo va tipa afara...
george23724-5-2012, 9:45
futuva in gura de rockeri si unguri spurcati!
fan U24-5-2012, 9:01
da si noi vrem sa organizam 1 mare concert in intersectia de la 7 strazi !si va mai mirati ca e ura si violenta