Image 1 of 2

Divertisment

Nelson Mondialu la Românii au talent ca și concurent. A trecut mai departe? - FOTO

  
  



 

Nelson Mondialu s-a fotografiat alături de prezentatorii emisiunii Românii au talent, Smiley și Pavel Bartoș.

 

Într-o altă fotografie postată pe Facebook, simpaticul interlop clujean apare alături de o formație de lăutari pe scena de la Românii au talent. Nelson Mondialu a fost întrebat pe Facebook dacă nu are și un video cu reprezentația lui, dar a scris că: ”Nu am video, pentru caci e interzis sa filmezi acolo , o sa dea ei cind va sosi momentul”.

 

Daca ai ajuns pana la Romani au talent la Bucuresti ar trebui sa faci o tura si pe la Parlament, ca si acolo romani au nevoie de un talent ca tine, Nelson la Parlament. Romanii se intorc in tara”, a mai scris cineva.

 

Unele surse au precizat că Nelson Mondialu a făcut senzație în preselecții și că a trecut mai departe.

 

Show-ul va fi difuzat la PRO TV din luna februarie 2014.

iulius mall 728x90 30 iunie.jpg
20-12-2013, 10:33
278 vizualizări
5 comentarii
gigi28-2-2014, 23:07
A stricat emisiunea , analfabetul . Gunoaie... Maimute... Cum poti difuza pe un post public imagini cu un asemenea 0 ?
Claudiu23-12-2013, 4:21
Da da foarte mare dreptate are cina a zis acest lucru,doresc ca lucru asta sa se intample cu adevarat,stati fara frica aia care nu sunteti decorzi cu Nelson Mondialu daca ajunge in Parlament va mareste Salarile si interzice (Pocanelele In Rom)ei si cu treaba asta indeplinita cati oameni isi vor cumpara de papat la inceput de luna stie tata nu mai vor putea butona la pocanele Bine ai zis Nelson gata cu pocanelele,Domnilor Parlamentari trezirea ca sunteti in UE ?nu la tara.

bubulic21-12-2013, 14:49
Mie interlopii nu mi se par simpatici, asa ca asocierea de cuvinte "interlop simpatic" e cel putin exagerat, daca nu chiar suspect.
adi21-12-2013, 10:54
nelson e un fost infractor acum la pensie simpatic care vrea sa faca prin acesta metoda simpatica de a se da in spectacol niste bani de la presa si tv ce vreti sa faca sa fure iara si sa intre la parnae la 60 de ani iarasi ??? e mult mai simpatic ca pipitele de 2 lei asa zisele moderatoare de la tv niste muistoace mult mai putin simpatice si mai scarboase ca acest fost infractor ajuns la bataranete
Imparatul Claudiu21-12-2013, 10:24
toata viata lui n-a fost in stare sa faca altceva decat sa fure. si pe vremea lu ceuasescu a fost un limbric si un parazit care traia din furturi. Fura porci sa aiba ce manca si apoi vine sa se laude ce bazat era el si ce vita nobila e el :)) Vai de p*** lui. Jegul asta e motivul pentru care italientii si alte popoare din europa te privesc cu scarba.

Un limbric sau un parazit nu are cum sa devina TIGRU niciodata si nici cioara vultur indiferent cati bani, ce haine si ce isi pune pe gheare ;))

Iar stiridecacat.ro poate va platesc si eu 100 de euro sa-mi s***** pula , ce ziceti? Desi am impresia ca sunteti mult mai ieftini...