Divertisment

Mircea Bravo amendat pentru că staționa în trafic: Ne vedem în instanță - VIDEO

  



 

Comediantul clujean Mircea Bravo a postat un nou clip de senzație, tema fiind traficul infernal din Cluj-Napoca.

 

Sceneta în care a jucat Mircea Bravo și un alt colaborator, îmbrăcat în costum de polițist, ironizează traficul clujean. Practic, scenariul a presupus că Mircea Bravo este amendat pentru că stă în trafic, neputând înainte.

 

Dialogul dintre cei doi este amuzant, dar descrie clar coșmarul prin care trec șoferii clujeni blocați în trafic în toate părțile orașului. 

 

Clipul pare să fi fost filmat pe Bulevardul 21 Decembrie 1978.

 

Mai amuzant este că pe durata filmărilor mașina condusă de Bravo nu s-a mișcat deloc. 



 

Imaginea zilei! Trafic de coșmar în Cluj-Napoca - FOTO

22-11-2017, 10:32
194 vizualizări
4 comentarii
Horatiu22-11-2017, 12:29
Si mai amuzant este numele bulevardului pe care l-ati inventat! :))
clujean22-11-2017, 15:12
Ioi daaaaa, imi aduca aminte. Eram adolescent si in 21 decembrie 1978 chiar o nins :)
Localu22-11-2017, 11:00
Bine o facut ca teo amendat ca din cauza la voi care tota ziua stai cu curu in masina e aglomerat si autobuze stau dupa voi si esti obrasnuic si tio pus prea mica amenda ca navalti si pe trotuare ca so facut fain in cluj daca nu ati fi voi puturosi si fara servici si cu masina la bar.
Cipri22-11-2017, 17:46
Oare tu esti suparat ca nu ai masina?