Divertisment

Milionarul Sile Pușcaș, alături de o superbă brunetă. A făcut senzație la FED Cup - FOTO

  



 

Milionarul Sile Pușcaș, fostul ginere al lui Ioan Rus, a apărut la Fed Cup alături de o superbă brunetă, care a întors toate privirile. 

 

Afaceristul a rămas singur, după ce fiica lui Ioan Rus a divorțat de el, dar acum pare să fi făcut o cucerire de primă mână. Bruneta din fotografie este Andra Damian, o clujeancă stabilită la Londra, care în trecut a fost implicată într-o relație sentimentală cu tenismenul spaniol Guillermo Garcia Lopez, fost număr 33 mondial.

 

 

Andra Damian s-a mutat între timp la Londra și călătorește în toată lumea.

 

Frumoasa brunetă a terminat liceul de Arte Plastice asa ca este pasionata de ”frumos”.

 

Printre pasiunile mele se numara modellingul, fotografia, lectura, calatoriile si sporturile extreme. in plus, ador sa pictez, am terminat liceul de arte, specializarea arta abstracta”, a relatat Andra Damian într-un interviu.

 

La Cluj, bruneta a apărut în loja oficială, alături de primarul Emil Boc și președintele CJ Cluj, Alin Tișe, stând lângă omul de afaceri Sile Pușcaș. 

 

 

Andra Damian s-a fotografiat și alături de sportivele din lotul național, având parte de acces VIP, grație influenței de care se bucură cel care o însoțea.

 

 

 

rsz_jidvei-must2018-bannerweb-144dpi_728x90_2.jpg
15-2-2018, 15:13
219 vizualizări
22 comentarii
adriana17-2-2018, 14:59
Andra Damian sugea hotii de pe italia in cluj...o nespalata si o putoare...dupa ce o stia tot clujul de prostituata ce e s a mutat la sora sa in anglia si sugea toti batranii pe 50 lire...mare doamna...
andrei17-2-2018, 12:55
c**** rasfututa cu pretentii de star...merge sa ti o suga cu botul ala de rata o tura,doua...si sa ti desfunde chiuveta dupa ce te plictisesti de ea
cristi17-2-2018, 12:35
prostituata scarboasa...se fwte pe bani de mica la pachet cu sora sa...este cunoscuta fata asta dupa ce a f**** o tot clujul pe bani si pe ea si pe sora sa au plecat in londra la produs...mare cucerire
cristi17-2-2018, 12:36
ce articol inteligent bagati si voi...mai bine v ati fi interesat inainte de a scrie despre toate rapandulele...iar despre sponsor ce sa zic...cand ai bani trag toate mustele la tine mai ales daca esti si frumos ca asta
cristu17-2-2018, 12:55
Tu esti cel mai destept, in sensul ca nici vorba. Citeste mai belitule articolul, nu doar la poze, boule.
cristi17-2-2018, 13:09
c**** asta strica familii si vrea afirmare poate poate ii mai creste tariful daca cumva nu tine relatia cu domnul sponsor...poate vrei sa ti o suga si tie pe 500 euro desteptule(cu vocabularul tau de analfabet)...dupa ce esti amanta si prostituata si te stie tot mapamondul te dai mare doamna...hai sictir
cristu18-2-2018, 6:37
Pe tine nu te las nici sa-mi lingi crepatura flocoasa, lesbianule.
daph16-2-2018, 15:35
ce-i asa fain la botul asta de rata, zau ca nu inteleg. asta numiti voi bruneta superba? hahaha
Mia16-2-2018, 16:23
https://freebitco.in/?r=11753037
cristi 17-2-2018, 13:38
si mie mi se pare ca e t******
cristi17-2-2018, 13:41
asa pare nespalata...tigancusa
fotograf16-2-2018, 9:36
Super poza, ciocoii vechi si noi. Pise, Boc,Stamatin iar in spate de veghe Bontidean. Alaturi ceilalti, unii stnga, altii dreapta dar uniti in cuget si spagi.
galea16-2-2018, 9:59
Miştooooooooooooooo! N-avem treaba cu juna bronetă! Nu-i urâtă deloc! Ideia e că flăcaul a facut şi face pişu pe munca lui nea Ucu Rus, că doar Dumnezeu nu bate cu paru! Şmenarii dracului!...parcă-s căzuţi de pe "Cluj-Arena"!!
Cristi16-2-2018, 8:52
Prostaciunea gonflabila merge cateva ture dar "milionarul" e scarbos rau. Trista natie. Panarame si bijnitari.
Murphfy15-2-2018, 16:23
Sunteți invidioși, și el e frumos.
Dan manastur15-2-2018, 21:21
Da tu cui i-ai da o muuita la parasuta sau la milionar ?
@15-2-2018, 21:23
Drept sa-ti spun,tie si lui ma.ta.
Dan manastur16-2-2018, 15:20
Eu cred ca ti-as rumpe pulicica si ti as varao in grumaz bemiai puulaul vierme jegos cu cuurvana de mata ce te-a fatat muiio
@16-2-2018, 22:51
‘'rumpe”
" ți as”
Ai spus multe fraiere oligrofen,toate pt ma.ta, și familionul tău infect și borat.
Dan manastur17-2-2018, 15:46
Boratura jegoasa scrie dejectiile tale la revista literara cretin anonim cu o familie de curve si boraturi
@18-2-2018, 9:22
Ii scriu lui ma.ta, chiar acum,proasta sula a avut la curut, atunci când te-a procreat!
Calin15-2-2018, 15:25
ALT SIMBOL NATIONAL !