Divertisment

Mai sunt doar 10.000 de abonamente de 4 zile pentru UNTOLD

  
  





Cu toate că mai sunt două luni până la festivalul UNTOLD, organizatorii anunță că mai sunt disponibile doar 10.000 de abonamente la cea mai intensă experiență muzicală a anului. Fanii festivalului UNTOLD care vor să trăiască experiența unică și plină de magie a festivalului, mai au la dispoziție doar 10.000 de abonamente pentru ediția din acest an. După epuizarea ultimelor 10.000 de abonamente, festivalul UNTOLD, ediția 2017 va fi declarat sold out. Cei care vor dori să facă parte din povestea UNTOLD vor mai avea la dispoziție doar bilete de 1 zi.

Abonamente la prețul special de 385 de lei plus taxe mai pot fi cumpărate doar până luni, 5 iunie. Începând de marți, 6 iunie se va trece la un nou prag de preț pentru un abonament, adică 450 de lei plus taxe. Prețul final al unui abonament pentru festivalul UNTOLD, ediția 2017, va fi de 550 de lei plus taxe. Ultimele 10.000 de abonamente pot fi achizitionate de pe www.untold.com sau de la partenerii UNTOLD afisati pe site-ul festivalului.

Cei mai buni DJ ai lumii: Afrojack, Armin van Buuren, Axwell & Ingrosso, Martin Garrix, Steve Aoki, Dimitri Vegas&Like Mike, Hardwell și cele mai bune voci live ale momentului: Ellie Goulding, MO, Hurts, Tinie Tempah, Redfoo, Jasmine Thompson, vor urca în acest an pe scenele festivalului UNTOLD. Alți peste 150 de artiști internaționali au confirmat prezența și nume precum Solomun, Sven Vath, Jamie Jones, Loco Dice, Dubfire, Chase&Status și Pendulum vor duce experiența muzicală la un alt nivel.

Totodată, organizatorii UNTOLD promit că în perioada imediat următoare fanii festivalului vor afla și alte nume de artiști internaționali care vin în premieră în România, precum și programul pentru fiecare zi a festivalului.

Stiri de Cluj 600x90px.jpg
30-5-2017, 13:25
10546 vizualizări
10 comentarii
anafu'30-5-2017, 17:59
bai m-ati zapacit deja. acum costa atat. marti costa mai mult cu atat plus taxe. miercuri costa cu atat mai mult, plus taxe , plus taxe. joi deja costa atat, plus taxe. cat e frate pretul total exact, nu atat, plus taxe. ce pana mea sunt taxele alea. taxa de oras taxa pt primarie, taxa ca merg la buda, taxa de mediu. sau defapt taxele sunt spaga ce intra in buzunarul celui mai mare PITIC din cluj?
bilete la untold30-5-2017, 18:06
vand 4 bilete la untold - 500 lei/biletul pentru 4 zile(general access),pentru mai multe detalii cautati pe olx.
Moc an30-5-2017, 15:12
Urmeaza an toldu... Stati voi linistiti ca urmeaza antoldu cu mi de drogati pe peste tot, cazuti in santuri, si cu f.utai la liber si avorturi la gaura de canal , luativ-a bilet ca sa nu pierdeti spectacolul maret dat de boc adulatul ! ! Numai puneti botul ma clujeni la asemenea balciuri gen zilele napocii cu carmina burmana, etc cantate de te miri cine dar organizate de boc poc imparat ca sa va scoata el ochii, sa scoata ochii prostimii, adica clujeanului simplu, care imediat cade pe spate la asa ceva!
Este penibil, este jenant, este rusinos! Ca pe la Primarie... se stie, mizeria e cat casa! Ne-a ajuns cu huliganismul lor si concertele de tot rahatul si mirosuri de oameni beti si drogati, urmate bineinteles de gengbanguri prin holuri umede, intunecoase si scarboase, acolo, la concurenta cu cainii vagabonzi ai Orasului, desigur...
Urmate la randul lor de avorturi pela guri de canal, imputite binenteles! Acestia care lingeti si sunteti incantati de prestatia lui Pinochio de Rachitele, sunteti niste coate goale, sarantocii care s-au mutat la Cluj din stufijerisul zonelor neelectrificate, saraci de nu aveati nici dupa ce bea apa din santul din fata cocioabei parintesti, ma!... Va-ti vandut vaca si cocosul din batatura ograzii... Ati prins un job platit cat toate alocatiile si ajutoarele satrei si va-ti indatorat pe 40-50 de ani la banci locuind in garsoniera bancii.
Ca... de ce sa ne mai ferim, astia sunteti cei incantati de balciurile si zilele napocii, de festivaluri ale apei si aerului si fraierului si toate lucrurile facute de boc, chiar si traficul sufocat ca asa ati vazut voi la cinema-ul satesc, ca asa se circula la NEW Yorck in anii 50. Din pacate astia si votati, nu da draq o nou criza? Inapoi bai putori, la munca campului cu voi, baragladine paduchioase!
Hmm30-5-2017, 15:25
Tataie...locul tau e in pestera. Ce cauti in 2017 in cluj? Esti demodat, invechit. Nu impresionezi pe nimeni. Locuitorii acestui oras sunt mai deschisi la minte. Ai o mentalitate de orasel cu 10 000 locuitori din botosani.
anonim30-5-2017, 16:45
daca esti prost si batran si invidia e mare iti dai filme triste ca adineauri
bilete la untold30-5-2017, 16:48
vand 4 bilete la untold - 500 lei/biletul pentru 4 zile(general access),pentru mai multe detalii cautati pe olx.
cio BAN30-5-2017, 17:46
are dreptate Moc an, din pacate niste parliti de studenti si niste amarati de pensionari au ajuns sa faca legea in cluj. clujenii adevarati nu mai au loc. pacat ca orasul asta atat de renumit, a ajuns la mana unui hopa bocCICA. un jegos de fiinta. clujul era cunoscut in lume inainte cu mult sa vina el cu festivalurile palariei. clujul nu s-a ridicat datorita tiff sau untold. hai sa fim realisti. clujul era cunoscut inainte sa se nasca hopa mitica asta. pacat insa ca sufera atata lume
anonim30-5-2017, 18:05
Clujul nu era cunoscut al doilea oras din Romania acum 5 ani cum e acum, Clujul abia in ultimii 3 ani a inceput sa creasca si sa devina tot mai important
Pana atunci erau doar strazi goale cu cosuri de gunoi si banci vopsite in tricolor,o prostie
cluj30-5-2017, 18:56
Din pacate nu mai e Clujul linistit, curat, frumos cu oameni de carte. S-a umplut de derbedei, haimanale din toate colturile tarii dau iama la ciupeala si aduc si proasta crestre si tzigania.Cam astai rolul piticaniei mocane, care nici macar infrastrucura nu a pus-o la punct. Insa sifoneaza bani grei la paranghelii si chestii suburbane si de prost gust.
anonim2-6-2017, 12:46
cine esti tu sa decizi cine are voie si cine nu sa traiasca in Cluj
din cate imi amintesc suntem in democratie,fiecare sta unde vrea daca isi permite
nu-ti convine mars la tara unde o sa ai parte de "oameni de carte" fara "derbedei" si "haimanale"

esti un batran comunist,lumea se schimba,trebuie sa te adaptezi sau sa ramai in urma,lumea nu se invarte in jurul tau