Divertisment

Culmea șoferiei, pe autostrada Cluj-Turda! Mergea cu Dacia, nestingherit, pe contrasens VIDEO

  




Deși pare o întâmplare scoasă din bancuri, un șofer clujean a surprins un participant la trafic mergând pe contrasens pe autostradă.

Incidentul a avut loc, miercuri, 19 aprilie, pe Autostrada A3.

Șoferul unei Dacii 1310 a fost filmat în timp ce mergea cu mașina pe autostrada Cluj-Turda, însă pe sensul greșit.

Imaginile au fost postate pe Facebook, devenind rapid virale.


iulius 600x90.jpg
20-4-2017, 9:56
65 vizualizări
8 comentarii
auto20-4-2017, 20:45
Iară ne uimesc benviştii astia bă...!!!!!
catre culdusi20-4-2017, 18:50
daca era banve sau mniertzanu ce mai ziceati sarantocilor
va dadeati foc la dormeze
Dan pop pute20-4-2017, 17:38
Nu el mergea gresit..ceilalti mergeau pe contrasens
catre Stiri de Cluj20-4-2017, 12:17
Cu totii stiam ca doar copiati articole de la altii, dar atat de rau ati ajuns incat sa va copiati propriile stiri ?
http://www.stiridecluj.ro/social/pe-contrasens-pe-autostrada-transilvania-asta-inseamna-sa-fii-mafiot-video
Moc20-4-2017, 10:27
Ardelean ,la ce sa te aștepți ??? probabil e și foarte "nealcos" că nu la depășit nimeni :::)))::))))))))))
Moc cel mic20-4-2017, 13:10
Ca bine mah ca esti tu mai breaz ca ardeleanu ala nealcos :)
Boco20-4-2017, 13:56
Era oltean!Nealcos!
un ardelean21-4-2017, 12:44
era englez :)