Divertisment

Cadu DIVORȚEAZĂ de frumoasa lui soție, Dulce

  



 

Ricardo Cadu are mari probleme și în viața personală, divorțând de frumoasa lui soție, Dulce.

 

Cei doi s-au căsătorit în 2009 și au trăit o frumoasă poveste de dragoste, susțin apropiații.

 

Lucrurile s-au înrăutățit în ultime perioadă, astfel că între cei doi a intervenit despărțirea. Cadu și Dulce au fost în vacanță în această vară în Portugalia, dar frumoasa blondă a preferat să rămână acolo, iar Cadu a revenit singur la Cluj, scrie Click.

 

Recent, Ricardo Cadu a fost implicat în ”puciul” de la CFR Cluj, soldat cu demiterea lui Mircea Rednic din funcția de antrenor. Tehnicianul i-a reproșat portughezului că își pierde nopțile și chiar l-a pârât șefilor.

 

Rednic a povestit cum l-a prins NOAPTEA pe ”MARELE Cadu” prin oraș și l-a PÂRÂT lui Iuliu Mureșan - VIDEO

 

iulius 600x90.jpg
13-8-2013, 13:01
27 vizualizări
8 comentarii
Ildiko Gabor13-8-2013, 20:38
iai te ce fain . ce me bukure faptul acesta. lasa Caduka ca s*** mama Ildike pe tine
sosia13-8-2013, 17:07
is acrii strugurii, asa-i labagiilor de "n"-isti???
Haha13-8-2013, 14:16
o panarama ca ea nu e obisnuita doar cu 2 mall-uri...; face alergie cand ii strica la fraierul asta banii. Si mai e si vorba aia : sa f*** aceeasi p**** o viata intreaga fac doar saracii.
mircea rednic13-8-2013, 14:11
S-a molipsit de la patron.
rin13-8-2013, 13:20
a divortat sotia de el finca e bolnav de sifilis!
Ovidiu13-8-2013, 13:22
si acum vine intrebarea...tu de unde stii?? ai primit si tu de la sursa? :)))
Gorel13-8-2013, 13:35
Eu cred ca l-a prins cu Iuliu Muresan in pat!
gogu13-8-2013, 15:28
la cate putori de la Vertigo si Obsesion a lins in p**** e si normal sa faca sifilis in gura .Dobitocul dracului ! Proaste din astea pe care nu mai vroia sa le f*** nimeni !