Divertisment

Bunica dinamită, care ”rupe” aparatele de sport din Parcul Central, revine în acțiune cu un nou film - VIDEO

0
Distribuie
  
0
  
  
  



 

Bunicuța plină de energie, care face sport în Parcul Central ”Simion Bărnuțiu”, revine cu un nou film postat pe YouTube.

 

Clipul a fost denumit ”Nu e niciodată prea târziu pentru a face sport”, iar bunica din imagini demonstrează acest lucru din plin. 

 

Acesta este cel de-al doilea clip în care apare bunica sportivă. Primul a adunat deja 4.500 de vizualizări. 

 

Bunica sportivă din Cluj, care ”rupe” aparatele de fitness din Parcul Central - VIDEO

 

După ce a văzut imaginile, proprietarul unei cunoscute săli de sport din Cluj-Napoca îi acordă femeii un abonament gratuit de sport. Dacă știți cum se numește doamna din imagini și aveți și date de contact, puteți scrie pe adresa office@stiridecluj.ro.

 

24-10-2012, 22:59
46 vizualizări
4 comentarii
Ana25-10-2012, 20:44
Super tare !!!
dorin25-10-2012, 11:54
Cred ca romanii au ramas cu mari sechele in urma comunismului. Au niste mentalitati de 2 lei.
Care e problema daca o persoana de 60 -70 ani alearga prin parc, merge cu bicicleta sau foloseste aparatele de fitness????
Nu cred ca in germania cineva ride de o perosana de 60 de ani dornica sa faca miscare! Sunt convins ca aparatele de fitness din parc au fost folosite si de malaci cu 50 kg mai mult decit batrina din imagini ! Doar la noi e conceptia ca daca mergi cu bicicleta la servici (1-2km) esti fraier si luser ca nu ai bani de o masina!! Trebuie odata si odata sa terminam cu rautatile si presa sa se axeze pe ceva mai serios in stirile publicate.
@dana25-10-2012, 9:35
un pic asa de efect doar =)))
Dana24-10-2012, 23:43
Frumos dar clipul e dat pe rapid. :)