Image 1 of 3

Divertisment

A șocat lumea în Iulius Mall Cluj! Un tânăr a fugit gol prin mall, cu scutec pe el - VIDEO

  



 

Un clujean a fost fugărit de agenții de pază prin Iulius Mall Cluj, fiind gol pușcă, numai cu scutec care să îi acopere părțile intime. 

 

Tânărul a ieșit din maternitatea Stanca costumat în bebeluș și s-a dus direct la Iulius Mall Cluj pentru a testa reacția publicului. A fost fugărit de agenții de pază, dar a scăpat fără să fie predat la Poliție, când toți s-au prins că este vorba despre o farsă.

 

 

Mircea Bravo s-a oprit apoi într-un hipermarket, unde i-a lăsat mască pe clienți. Finalul clipului prezintă fața mirată a unei măcuițe, când Bravo o salută de la volanul mașinii, în timp ce ținea în mână o sticlă de bere cu un biberon. 

 

 

 

Mircea Bravo este un cunoscut comediant din Cluj, care a realizat în ultima vreme o serie de clipuri amuzante prin Cluj-Napoca. Puteți vedea AICI materialele.



iulius 600x90.jpg
26-11-2014, 11:42
416 vizualizări
23 comentarii
Pop27-11-2014, 11:52
Cei care il critica e clar ca se uita la Mircea Badea.
pop27-6-2016, 8:03
Toata lumea se uita la Mircea Badea.
Cred ca si tu altfel nu a putea sa faci afirmatii despre el.
Naspa27-11-2014, 11:47
E chiar naspa fata lui nu inspira umor si rasete , se screme sa faca ceva si mie tot nu-mi vine sa rad ,daca nu ai talent poti sa faci orice ca faci degeaba .
Pavel27-11-2014, 11:50
Ce de frustrati scriu pe aici!!! Sau e acelasi om care il uraste pe Bravo?

Felictari tinere. Esti tare. Am ras cu lacrimi.

Ar trebui sa faci o sceneta in care sa fii manechin in magazine sa vezi ce reactie au oamenii. :))
ybp27-11-2014, 11:32
inapoi la shaurma fraiere
Claus27-11-2014, 9:08
Un tâmpit, numai poate face așa ceva.
Morales27-11-2014, 7:39
RETARDAT ca si cei care l publica !!!!

BRAVO STIRISTILOR pentru ca mi ati luminat ziua !!!!!!!!!
cristian27-11-2014, 7:33
Un retardat pisama-s pe el cu farsele lui
profesorul30-6-2015, 22:19
pisama-s se scrie corect PISAM-AS...AS PISA
ALIN2-10-2015, 15:27
pt profesorul de la 30.6.2015 22.19

FOARTE SLAB PROFESORUL IN CAUZA, PROBABIL CEVA TARATURA REPETENTA IN REALITATE:
PROFESORE, pisama-s se scrie corect: PISA-M-AS, adica pe intelsul tau: eu m-as pisa.
MANA PE CARTE, PROFESORE, MAI USOR CU LABA, SCADE INTELECTUL, NU DE ALTA...
da-mi voie sa rad de tine vreo saptamana macar. sau o luna.
:))))))))))))))))))
Felipe26-11-2014, 23:22
Mai ai mult (de fapt cred ca niciodata) pana sa il ajungi pe Remi Gaillard !
https://www.youtube.com/watch?v=dDuxFSpwj0M
Catalin26-11-2014, 22:49
prost animal, cum p*** mea se afla in libertate asa specimen?
yo26-11-2014, 22:46
Gol pusca, dar cu scutec pe el. Se pare ca nu stiti ce inseamna ,,gol pusca". V-ati orientat dupa versurile: ,,Imbracat in pielea goala si cu mainile in jeb".
dar vai27-11-2014, 10:48
+ 1 !!
yo26-11-2014, 22:27
A socat lumea? Poate a scarbit lumea.
Burdujel26-11-2014, 19:55
T****, numa' pe tigani ii cheama Bravo. ... si Esmeralda
Diavolu26-11-2014, 17:12
Maicuta cu Touareg sau Q7 ce ii ar merita puscarie !!! de unde are ea asa masina ?
Dracu26-11-2014, 17:41
De la prostii care dau bani la biserici si la manastiri. Si de la puie monta ca sint bani pentru asa ceva ( scuze el are bani si pentru dubai ). Toti popii si calugarii duc o plina de piosenie.
Radu26-11-2014, 16:02
1. "A șocat lumea"
sute de oameni au chenmat smurdul suferind atacuri de panica din cauza socului...
Cel mult a amuzat lumea, de unde pana unde socat?!?

2. "fiind gol pușcă, numai cu scutec care să îi acopere părțile intime"
gol pusca insemna...gol pusca! Daca avea un scutec peste buci si madular, deja nu mai vorbim de gol pusca!

3. un tanar, in sus, un tanar in jos, tanarul a... si dintr-o data o dati in : ""Mircea Bravo s-a oprit apoi într-un hipermarket"

4. "Mircea Bravo este un cunoscut comediant din Cluj"
Asa de cunoscut este ca apare deja si pe imdb. Insusi Robert De Niro si-a manifestat dorinta de a juca intr-un film cu marele Mircea Bravo!

Omul face ceva iesit din coimun, si o face destul de bine. Umfland cu pompa imaginea lui si ridicand prestatiile sale gen candy-camera la rang de "comediant cunoscut" s-ar putea sa ii faceti un mare deserviciu de imagine.
Chupa26-11-2014, 15:16
Nu vad nimic de soc,e chiar amuzant,sint oameni care umbla toata ziua imbracati in Zentai,in America,si nimeni nu se socheaza!
?!26-11-2014, 13:24
...somnul ratiunii...
!!26-11-2014, 14:10
apai clar ca numa monstrii ca retardatu asta naste!
alex26-11-2014, 13:16
Ce tare!!!